ارتباط با امور مشتریان و هماهنگی

سامانه پیامکی اختصاصی باشگاه مشتریان : ۲۰۰۰۲۲۰۵۳۶۰۶
ارتباط تلفنی : ۰۶-۲۲۰۵۳۶۰۵ ۲۱ ۹۸+

دسترسی سریع به رزرو همایش

یکی از مزایای زندگی در دهکده جهانی کوتاه شدن فاصله و سرعت پیداکردن امور می باشد ، امروزه مردم زمان را بسیار با ارزش دانسته و تمام سعی خود را جهت صرفه جویی در زمان میکنند . بالطبع امروزه بنگاههای اقتصادی موفق هستند که در این مهم تلاش کنند . مرکز همایش ها با راه اندازی سیستمهای غیر حضوری از جمله سیستم رزرواسیون قدم شایانی در زنجیره جذب رویدادی داشته است ، در این سیستم روز و زمان دلخواه خود را انتخاب نمایید تا بعد از بررسی لازم توسط کارشناسان در اسرع وقت برای قطعی نمودن زمان اقدامات لازم انجام گیرد .

( قابل ذکر است ثبت اطلاعات شما به معنی رزرو قطعی نمی باشد )
تصویر کپچا

آخرین اخبار همایش ها

سایر خدمات همایشی

 • کمک به بیماران از وظایف شرعی، قانونی و اخلاقی هر انسانی است. هر روزه در زندگی تک تک ماحوادث و اتفاقاتی روی میدهد، یا از کنار حوادث و اتفاقاتی عبور میکنیم که نحوه برخورد با آنها را نمیدانیم. گاهی اوقات یک علامت یایک حادثه را ساده می پنداریم مدتی بعد میفهمیم حادثه مهمی بوده است یا آن علامت یا درد نشانه ای مهم از درد بزرگتر و مشکلی جدی است.
  مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما با داشتن محیطی مجهز و کادری مجرب آماده خدمات رسانی در شرایط خاص به مدعوین همایش بصورت رایگان می باشد . این مکان با داشتن امکانات اولیه و کمک رسانی به موقع می تواند از حوادث ناگوار جلوگیری نماید .

 • سامانه پخش زنده اینترنتی مرکز همایش ها به صورت آنلاین بر بستر اینترنت میباشد که می توان با استفاده از این سامانه تصاویر انواع دوربین ها، وب کم ، کارت کپچر و یا تصویر صفحه نمایش کامپیوتر را به صورت استریم در صفحات وب نمایش داد.

  • پخش مستقیم و زنده همایش ها
  • پخش مستقیم و زنده سمینارها، کنفرانس ها و سمپوزیوم ها
  • پخش مستقیم و زنده کارگاه های آموزشی
  • وبینار ها و کلاس های آموزش از راه دور

  با راه اندازی سرویس پخش زنده میتوانید با داشتن یک خط اینترنت ۲ مگابایت بصورت زنده محتوای دوربین خود را به اشتراک بگذارید . با این سیستم میتوانتصاویر را با کیفیت های متفاوت ارسال کرد یا فقط بصورت صوتی و یا تصویری و یا هر دو با هم ..کارشناسان ما آماده راه اندازی سرورهای پخش زنده اختصاصی شما میباشند .و یا شما میتوانید درخواست اجاره سرور پخش زنده مراسمات خود را داشته باشید .

 • طی ممیزی انجام شده توسط شرکت TCS مرکز همایشها در یک دوره سه ساله جدید شایسته دریافت استانداردهای ISO 9001- 14001 ISO- OHSAS18001 – IMS شد.با استقرار سیستم مدیریت کیفیت یکپارچه (IMS) درمرکز همایش های بین المللی صداوسیما ، این مرکز نخستین مجموعه ارائه خدمات برگزاری همایش در ایران است که سیستم مدیریت کیفیت را به صورت یکپارچه اجرا می کند.

 • مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ، در راستای تعامل بیشتر با مخاطبان خود و همچنین ارایه خدمات به مراجعه کنندگان خود، اقدام به راه‌اندازی اپلیکیشن تلفن همراه نموده است تا همواره در دسترس بوده و در تمامی عرصه‌ها، مخاطبان به سایت و برنامه‌ها دسترسی داشته باشند.

 • اطلاعات فوق بزودی بارگذاری میشود .

 • تست

   

 • اطلاعات فوق بزودی بارگذاری میشود .