تبلیغات همایش شما

لینک همایش شما این بخش در حال راه اندازی می باشد .

تبلیغات همایش شما

لینک همایش شما این بخش در حال راه اندازی می باشد .

دسترسی به امکانات ویژه

 • یکی از مزایای زندگی در دهکده جهانی کوتاه شدن فاصله و سرعت پیداکردن امور می باشد ، امروزه مردم زمان را بسیار با ارزش دانسته و تمام سعی خود را جهت صرفه جویی در زمان میکنند . بالطبع امروزه بنگاههای اقتصادی موفق هستند که در این مهم تلاش کنند . مرکز همایش ها با راه اندازی سیستمهای غیر حضوری از جمله سیستم رزرواسیون قدم شایانی در زنجیره جذب رویدادی داشته است ، در این سیستم روز و زمان دلخواه خود را انتخاب نمایید تا بعد از بررسی لازم توسط کارشناسان در اسرع وقت برای قطعی نمودن زمان اقدامات لازم انجام گیرد .

  دسترسی سریع رزرو همایش : ( قابل ذکر است ثبت اطلاعات شما به معنی رزرو قطعی نمی باشد )
  تصویر کپچا
 • ورود اطلاعات شرکت کنندگان در سامانه صدور کارت ورود به همایش یکی از الزمات در بخش ارگانایزینگ رویداد بوده ؛ لذا مرکز همایش ها برای تسهیل در ورود شرکت کنندگان و کنترل بهینه تردد ایشان اقدام به بهره برداری از سیستم ای ساده و کارآمد نموده است که براحتی در یک فایل اکسل ، اطلاعات اولیه مهمانان را ثبت و در نهایت کارت آنها را چاپ مینماید .

 • تلاش ما خلق اثری ماندگار از برند شماست ، اثر ذهنی منحصر به فرد برند شما در تجلی برگزاری یک همایش قرار نیست مشابه هیچ رویدادی دیگر باشد . هر رویدادی فرصتی تازه و منحصر برای خلق تجربه ای نو و خاطره ای ژرف می باشد . مرکز همایش ها بیش از دو دهه برگزاری همایش افتخار دارد که نقش مشاور متبحر را در کنار شما به هنگام برگزاری رویداد ایفا نماید .

 • امور غرفه بندی در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما منوط به اجرای قوانین خاص می باشد . با توجه به این موضوع که ورود هر فرد یا وسیله نقلیه به داخل سازمان می بایست مشخص باشد لذا استفاده از فرم های زیر جهت صدور مجوز الزامی می باشد خواهشمندیم آنها را دریافت کرده و پس از تکمیل فرم ها آنها را یکجا تحویل واحد امور مشتریان دهید .

 • مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما از بدو تاسیس ( ۱۳۷۴ ) همواره تلاش نموده تا با کمک برترین و موثرترین رسانه های تبلیغاتی و با فراهم آوردن بیش از ۴۰ مکان موثر در اجرای تبلیغات نوین ، توانسته است در راستای سیاست مشتری مداری راز تبلیغات موثر در انتقال پیام به مخاطبین خاص و فرهیخته و توانمند اقتصادی حاضر در وسیعترین مرکز رویدادی کشور را به عرصه بازاریابی مدرن هدیه نماید .
  تاریخچه بازرگانی به ما می آموزد که قدرت تبلیغات ، فروشنده و خریدار را به هم متصل می کند . تبلیغات یک نیروی فزآینده در معرفی کالاهای جدید به شمار می آید . تبلیغات تاثیر به سزایی در بالا بردن آگاهی مشتری دارد. تبلیغات وسیله ای است که توسط آن ، مشتریان از ابداعات و نوآوری هاس شرکت آگاه می شوند . تبلیغات بازویی نیرومند در گسترش برند و معرفی هویت سازمان ها است . تبلیغات نیرویی است که میزان فعالیت های ارتباطی یک سازمان را افزایش می دهد . با توجه به آنکه امر تبلیغات ، در شرکت ها و موسسات هزینه بر است ، لازم است تا تبلیغات به گونه ای صحیح و مناسب صورت گیرند تا ضمن اثر بخشی ، به نوعی متناسب با آن هزینه صرف شده ، برای موسسه منفعت و عایدی هر چند در بلند مدت داشته باشد .
  در همین راستا مفتخریم که ارائه تبلیغات را از طریق رسانه های موجود در مرکز همایش ها با روزآمدترین فناوری های مدرن توسط برترین متخصصان به شکل درون سازمانی به اجرا در آوریم . تمامی فرآینده های اجرایی در مناسبترین اماکن پرتردد مخاطبین در محل مرکز همایش ها به صورت بسته های تعریف شده یا انتخاب هر محل به تنهایی قابل اجرا خواهد بود .

 • طی ممیزی انجام شده توسط شرکت TCS مرکز همایشها در یک دوره سه ساله جدید شایسته دریافت استانداردهای ISO 9001- 14001 ISO- OHSAS18001 – IMS شد.با استقرار سیستم مدیریت کیفیت یکپارچه (IMS) درمرکز همایش های بین المللی صداوسیما ، این مرکز نخستین مجموعه ارائه خدمات برگزاری همایش در ایران است که سیستم مدیریت کیفیت را به صورت یکپارچه اجرا می کند.

2700 پذیرایی نفرات برای هر همایش
2893 متر مربع فضای نمایشگاهی
150 خودرو در پارکینگ اختصاصی
1600 نفر ظرفیت تالارهای اصلی

آخرین اخبار همایش ها

گواهینامه های بین المللی ما

سایر خدمات همایشی

 • کمک به بیماران از وظایف شرعی، قانونی و اخلاقی هر انسانی است. هر روزه در زندگی تک تک ماحوادث و اتفاقاتی روی میدهد، یا از کنار حوادث و اتفاقاتی عبور میکنیم که نحوه برخورد با آنها را نمیدانیم. گاهی اوقات یک علامت یایک حادثه را ساده می پنداریم مدتی بعد میفهمیم حادثه مهمی بوده است یا آن علامت یا درد نشانه ای مهم از درد بزرگتر و مشکلی جدی است.
  مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما با داشتن محیطی مجهز و کادری مجرب آماده خدمات رسانی در شرایط خاص به مدعوین همایش بصورت رایگان می باشد . این مکان با داشتن امکانات اولیه و کمک رسانی به موقع می تواند از حوادث ناگوار جلوگیری نماید .

 • سامانه پخش زنده اینترنتی مرکز همایش ها به صورت آنلاین بر بستر اینترنت میباشد که می توان با استفاده از این سامانه تصاویر انواع دوربین ها، وب کم ، کارت کپچر و یا تصویر صفحه نمایش کامپیوتر را به صورت استریم در صفحات وب نمایش داد.

  • پخش مستقیم و زنده همایش ها
  • پخش مستقیم و زنده سمینارها، کنفرانس ها و سمپوزیوم ها
  • پخش مستقیم و زنده کارگاه های آموزشی
  • وبینار ها و کلاس های آموزش از راه دور

  با راه اندازی سرویس پخش زنده میتوانید با داشتن یک خط اینترنت ۲ مگابایت بصورت زنده محتوای دوربین خود را به اشتراک بگذارید . با این سیستم میتوانتصاویر را با کیفیت های متفاوت ارسال کرد یا فقط بصورت صوتی و یا تصویری و یا هر دو با هم ..کارشناسان ما آماده راه اندازی سرورهای پخش زنده اختصاصی شما میباشند .و یا شما میتوانید درخواست اجاره سرور پخش زنده مراسمات خود را داشته باشید .

 • تست

 • تست

 • تست