اهداف و خط مشی کیفیت

نمایش مطلب طی ممیزی انجام شده توسط شرکت TCS مرکز همایشها در یک دوره سه ساله جدید شایسته دریافت استانداردهای ISO 9001- 14001 ISO- OHSAS18001 – IMS شد.با استقرار سیستم مدیریت کیفیت یکپارچه (IMS) درمرکز همایش های بین المللی صداوسیما ، این مرکز نخستین مجموعه ارائه خدمات برگزاری همایش در ایران است که سیستم مدیریت کیفیت را به صورت یکپارچه اجرا می کند.

صدورکارت ورود همایش

جهت نمایش روی لینک زیر کلیک نمایید ادامه مطلب

بازدید مجازی از مرکز

جهت نمایش روی لینک زیر کلیک نمایید ادامه مطلب

اپلیکیشن تلفن همراه

جهت نمایش روی لینک زیر کلیک نمایید ادامه مطلب

همایش های پیش رو

جهت نمایش روی لینک زیر کلیک نمایید ادامه مطلب

سایر خدمات ما !

 • اورژانس مرکز همایش ها در محلی جهت دسترسی بهتر و سریعتر بیماران با خدمات پیش فوریتی به منظور تامین کمک های پایه اولیه بر مقاصد حفظ حیات مراجعه کننده و یا مصدوم قرار دارد از خدمات این بخش می توان به موارد ذیل اشاره نمود .

  • آزمایشات ادواری پرسنل و حفظ بهداشت فردی در محیط کار
  • حضور در کمترین زمان ممکن بر بالین بیمار
  • انتقال به نزدیکترین مرکز درمانی مناسب
 • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است.

  لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.

 • استودیو مرکز با محیطی در حدود ۱۰۰ متر مربع و با داشتن امکانات حرفه ای شامل : ۳ دوربین پرتابل ، پرده کروماکی ، میکسر دیجیتالی صدا و تصویر ، ارتباط بصورت فیبر نوری با نودال سازمان بصورت ارسال و دریافت ، نور حرفه ای ، امکان پخش از سرورهای مدیا و … آماده ضبط برنامه های شما می باشد .

 • انتشارات مرکز با داشتن دستگاه های حرفه ای کپی ( معمولی و رنگی لیزری )  به همراه فینیشر و تجهیزات مورد نیاز تکثیر و کپی ، آماده خدمات رسانی به اجلاس شما می باشد .

بهترین پیشنهاد در فرآیند تولید و بازاریابی !

قابل توجه گروه های برنامه ساز رادیویی و تلویزیونی

قابل توجه گروه های برنامه ساز رادیویی وتلویزیونی ، تهیه کنندگان و کارگردانان ، امکان بهره برداری از استودیوهای تلویزیونی ورادیویی وهمچنین لوکیشن های متنوع باقابلیت طراحی واجرای دکورهای مختلف درمرکزهمایش های بین المللی صداوسیما فراهم گردید.

ادامه مطلب …

تبلیغات خود را هدفمند کنید !

مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما از بدو تاسیس ( ۱۳۷۴ ) همواره تلاش نموده تا با کمک برترین و موثرترین رسانه های تبلیغاتی و با فراهم آوردن بیش از ۴۰ مکان موثر در اجرای تبلیغات نوین ، توانسته است در راستای سیاست مشتری مداری راز تبلیغات موثر در انتقال پیام به مخاطبین خاص و فرهیخته و توانمند اقتصادی حاضر در وسیعترین مرکز رویدادی کشور را به عرصه بازاریابی مدرن هدیه نماید .

ادامه مطلب …

2700 پذیرایی نفرات برای هر همایش
2893 متر مربع فضای نمایشگاهی
150 خودرو در پارکینگ اختصاصی
1600 نفر ظرفیت تالارهای اصلی

آنلاین درخواست خود را ثبت کنید !

رزرواسیـــــــون آنــلاین فقط کافیست با چند دقیقه تامل و پر کردن چند فیلد ساده ، اطلاعات همایش خود را ثبت کرده و منتظر کارشناسان ما باشید تا جهت مشاوره و بازدید از مرکز با شما تماس حاصل نمایند .

آخرین اخبار همایش ها

اطلاعات تماس

آدرس دسترسی ایران ، تهران : خیابان ولیعصر، جام جم ، مرکز همایش های بین المللی صندوق پستی : ۶۶۴۳-۱۹۳۵
ارتباط با مرکز تلفن گویا : ۲۲۱۶۶۵۶۵ ۲۱ ۹۸+
آدرس ایمیل امور مشتریان و هماهنگی : co@iicc.ir روابط عمومی و امور بین الملل : pr@iicc.ir امور فناوری اطلاعات : info@iicc.ir
سامانه اختصاصی پیامکی : شماره سامانه : ۳۰۰۰۰۶۵۶۵

تماس با ما

captcha

مرکز همایش های بین المللی سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران

پرتال کاربران

خدمات الکترونیک پرسنل مرکز همایش ها

ورود به بخش کاربری همکار محترم از لینک روبرو می توانید به بخش خدمات الکترونیک پرسنلی وارد شده و گزینه های مورد نیاز خود را وارد شوید .