پرسش و پاسخ

پشتیبانی سایت :

کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان می باشند ، چنانچه در خصوص برگزاری همایش و سایر موارد مربوطه سوالی دارید اعلام نمایید و منتظر باشید تا در کمترین زمان ممکن ، پاسخ جواب خود را از طریق همین بخش دریافت نمایید .

 طرح موضوع و سوال شما :

تصویر کپچا

 سوالات پاسخ داده شده :

همایش افتتاحیه شبکه امید

با عرض سلام و احترام خدمت شما شهروند محترم ؛

سوال شما مبنی بر همایش افتتاحیه شبکه امید به عرض میرسانیم ، مرکز همایش های بین المللی صداوسیما بعنوان مرکز برگزاری اجلاس ها و کنگره ها ، افتتاحیه و … مشغول بکار می باشد و به هیچ عنوان با سخنرانان همایش ارتباطی ندارد لذا جواب سوال شما در لینک زیر می باشد . چنانچه در مورد نحوه برگزاری همایش سوالی دارید با ما درمیان بگذارید .

با تشکر

آدرس لینک جواب شما : http://omidtv.ir/portal/viewsurvey/33

چگونه می توانم در مرکز همایش ها تبلیغات کنم؟

تبلیغات در مرکز همایش های صدا و سیما مستلزم حضور و بازدید از مرکز می باشد . مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما با فراهم آوردن بیش از ۴۰ مکان موثر در اجرای تبلیغات نوین توانسته است در راستای سیاست مشتری مداری راز تبلیغات موثر در انتقال پیام به مخاطبین خاص و فرهیخته و توانمند اقتصادی حاضر در وسیعترین مرکز رویدادی کشور را به عرصه بازاریابی مدرن هدیه نماید .  شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن مستقیم ۲۲۰۱۴۶۶۴ واحد مدیریت بازاریابی تماس حاصل نمایید .

چگونه تاریخ همایش خود را رزرو نماییم ؟

در قسمت فوتر سایت یه بخش به نام رزرواسیون تعبیه شده است شما از طریق این فرم اطلاعات خود را در سیستم ثبت نموده و نهایتا واحد بازاریابی یا امور مشتریان تا ۲۴ ساعت بعد از ثبت جهت مشاوره تماس خواهند گرفت در نهایت از شما دعوت بعمل می آید تا از مرکز بازدید نمایید .

آیا می توانیم در سایت تبلیغ کنیم؟

متاسفانه در سایت محلی برای تبلیغات در نظر گرفته نشده است چنانچه تصمیم به تبلیغات در سایت محقق گردید اماکن از طریق خود سایت اطلاع رسانی خواهد شد .

چگونه می توانم در سایت ثبت نام کنم؟

ثبت نام فقط مختص پرسنل مرکز آن هم با مجوزهای مربوطه می باشد در حال حاضر ثبت نام فقط از طریق ادمین انجام می پذیرد .