ژانویه, 2020 بدون نظر آرشیو سال 1398

گردهمایی سراسری مراکز داوری اتاق تعاون امروز با حضور دادستان کل کشور، رئیس و هیات رئیسه اتاق تعاون در میان جمع کثیری از داوران مراکز داوری استان ها روز سه شنبه ۲۴ دی در مرکز همایشهای صدا و سیما برگزار شد.

بهمن عبداللهی رئیس اتاق تعاون در گردهمایی سراسری مراکز داوری با اشاره به گستردگی فعالیت تعاونی در کشور بیان داشت: مرکز داوری اتاق تعاون طی سالهای اخیر با بررسی تخصصی و کامل پرونده ها موجب کاهش ورود پرونده های تعاونی به قوه قضاییه شده است.

وی ادامه داد: ۹۵ درصد آرای صادر شده توسط مرکز داوری مورد تایید قضایی قرار گرفته است.

رئیس اتاق تعاون ایران گفت: در اجرای قانون اصل ۴۴، توسعه تعاون مورد توجه بوده است و سهم بخش تعاون از اقتصاد ۲۵ درصد است اما اکنون بخش تعاون با رقم ۲۵ درصدی فاصله دارد.

وی با اشاره به اینکه دولت باید به نفع بخش خصوصی و تعاون اقتصاد را رها کند، بیان کرد:  ٧٠ درصد اقتصاد در دست دولت و مابقی در دست خصوصی و تعاون است. سال ٩٧ مقام معظم رهبری اشاره کردند که با ابلاغ اجرای اصل ۴۴ توقع داشتم انقلابی ایجاد شود اما نشد.

رئیس اتاق تعاون در گردهمایی سراسری مراکز داوری اتاق تعاون، ایجاد سامانه ثنا را توسط  قوه قضاییه در مراکز داوری خواستار شد.

در ادامه این مراسم پنل تخصصی آموزشی با محوریت پرسش و پاسخ برای داوران استان ها با حضوردبیر مرکز داوری اتاق تعاون،  اساتید و قضات در در مراسم گردهمایی سراسری مراکز داوری اتاق تعاون  برگزار شد.

 

 

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *