جولای, 2019 بدون نظر آرشیو سال 1398

پنجمین کنفرانس مدیریت سرمایه گذاری در مشاغل و صنایع پر ریسک با همکاری آکادمی DMAN آلمان و با حضور اساتید برجسته آلمانی از جمله  PROF.FRED LODULF ، روز چهارشنبه ۲ مرداد در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

این کنفرانس در جهت پیگیری اصول کاربردی مدیریتی در تقابل با چالشها و بهبود فضای کسب و کار و ارتقاء دانش مدیریتی برگزار شد . همچنین در این کنفرانس مسئولین وزارت امور خارجه در حوزه خلیج فارس،مسئولین اتحادیه طلا و جواهرات ، مسئولین اتحادیه املاک کشوری،اعضای هیات رئیسه انجمن صنفی و کانون های مرتبط حضور داشتند. 

سازمان دهی مناسب بازارهای عرضه و تقاضا بر اساس رقابت بنگاه های تجاری و اقتصادی ، شناخت و بررسی چالش های کسب و کار و آشنایی با متدهای جهان CRMآشنایی با تکنیک های جهانی تعامل با مشتریان و ذینفعان بنگاه های اقتصادی، تولیدی و خدماتی ،نقش فناوریهای نوین و استفاده بهینه از فضاهای مجازی در جذب مشتریان ،آشنایی با تکنیک های فروش حرفه ای و اصول و فنون کاربردی بازاریابی و مذاکره ،رعایت استاندارد های جهانی درکنترل کیفی خدمات ، کاهش هزینه ، ارزش افزوده و مدرن سازی مجموعه ها و مدیریت هزینه ها در شرایط کنونی کشور از جمله محورهای بود که در اسین کنفرانسمورد بحث و بررسی قرار گرفت .

گفتنی است ،تشکیل هیات ژوری و تجلیل از واحد های شاخص در اختتامیه مراسم پس از کارشناسی و ارزیابی برپایی کارگاههای آموزشی (work shop) بصورت تخصصی درحوزه مهندسی فروش ، اصول اولیه ارتباطات و آشنایی با فنون بازار یابی و مذاکره ، ارائه ۳ گواهینامه معتبر بین المللی و  برقراری نمایشگاه جانبی جهت معرفی دستاوردهای مشاغل بنگاههای پرریسک با حضور فعالان این عرصه از دیگر برنامه های این کنفرانس بود.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *