جولای, 2019 بدون نظر آرشیو سال 1398

پنجمین کنفرانس مدیریت سرمایه گذاری در مشاغل و صنایع پر ریسک با همکاری آکادمی DMAN آلمان و با حضور اساتید برجسته آلمانی از جمله  PROF.FRED LODULF ، روز چهارشنبه ۲ مرداد در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

این کنفرانس در جهت پیگیری اصول کاربردی مدیریتی در تقابل با چالشها و بهبود فضای کسب و کار و ارتقاء دانش مدیریتی برگزار شد . همچنین در این کنفرانس مسئولین وزارت امور خارجه در حوزه خلیج فارس،مسئولین اتحادیه طلا و جواهرات ، مسئولین اتحادیه املاک کشوری،اعضای هیات رئیسه انجمن صنفی و کانون های مرتبط حضور داشتند. 

سازمان دهی مناسب بازارهای عرضه و تقاضا بر اساس رقابت بنگاه های تجاری و اقتصادی ، شناخت و بررسی چالش های کسب و کار و آشنایی با متدهای جهان CRMآشنایی با تکنیک های جهانی تعامل با مشتریان و ذینفعان بنگاه های اقتصادی، تولیدی و خدماتی ،نقش فناوریهای نوین و استفاده بهینه از فضاهای مجازی در جذب مشتریان ،آشنایی با تکنیک های فروش حرفه ای و اصول و فنون کاربردی بازاریابی و مذاکره ،رعایت استاندارد های جهانی درکنترل کیفی خدمات ، کاهش هزینه ، ارزش افزوده و مدرن سازی مجموعه ها و مدیریت هزینه ها در شرایط کنونی کشور از جمله محورهای بود که در اسین کنفرانسمورد بحث و بررسی قرار گرفت .

گفتنی است ،تشکیل هیات ژوری و تجلیل از واحد های شاخص در اختتامیه مراسم پس از کارشناسی و ارزیابی برپایی کارگاههای آموزشی (work shop) بصورت تخصصی درحوزه مهندسی فروش ، اصول اولیه ارتباطات و آشنایی با فنون بازار یابی و مذاکره ، ارائه ۳ گواهینامه معتبر بین المللی و  برقراری نمایشگاه جانبی جهت معرفی دستاوردهای مشاغل بنگاههای پرریسک با حضور فعالان این عرصه از دیگر برنامه های این کنفرانس بود.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.