کنفرانس مدیریت استراتژیک

مارس, 2019 بدون نظر آرشیو سال 1397, اخبار

پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک و اولین جایزه ملی استراتژی روز سه شنبه ۱۳ اسفند در مرکز همایشهای صدا و سیما برگزار شد.

نهاوندیان معاون اقتصادی رییس جمهور در این کنفرانس ضمن تاکید بر اهمیت و توجه به مدیریت استراتزیک گفت: گرچه اقتصاد ایران وارد تحریم های جدید شده است اما واقعیت این است که توانمندی اقتصاد ایران در این سالها بسیار فراتر رفته و از آسیب های سنگین سرافرازانه بیرون آمد.

 معاون اقتصادی رئیس جمهور با بیان اینکه ما هم در اقتصادمان وارد مرحله ای شده ایم که شوک هایی بر اقتصاد وارد شده است گفت: از زمستان ۹۶ اقتصاد ایران وارد مرحله جدیدی شده است، روندی که در چهار سال قبل از آن به سمت ثبات بیشتر، تورم کمتر و رشد اقتصادی افزون تر دنبال شده بود به یک باره با تکانه ای مواجه شد که اگرچه به اقتصاد وارد شد اما جنس آن سیاسی بود که هم طبیعت سیاسی خارجی داشت و هم طبیعت سیاسی داخلی.

گفتنی است ؛از برنامه‌های اصلی این کنفرانس می‌توان به برگزاری نخستین دوره جایزه ملی استراتژی اشاره کرد که ارزیابی دقیق و ارائه بازخورد اختصاصی، فراهم‌سازی زمینه برای تبادل تجارب موفق میان سازمان‌ها و معرفی سازمان‌ها و مدیران برگزیده به جامعه علمی و حرفه‌ای کشور ازجمله بخش‌های کلیدی این جایزه است.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *