سپتامبر, 2016 بدون نظر آرشیو سال 1395, اخبار

سومین کنفرانس صنعت پخش و تاثیر آن در افزایش سطح سلامت جامعه از روز شنبه ۳ مهر به مدت دو روز در مرکز همایشهای صدا و سیما آغاز به کار کرد.
شریعتمداری معاون اجرایی رییس جمهور در این همایش طی سخنانی گفت: صنعت پخش یکی از صنایع پیشرو در عرصه استقلال بوده و این مسئله می‌تواند فعالیت‌ های این بخش را توسعه دهد.
وی بیان کرد: ‌دولت یازدهم با بکارگیری تدبیر و عقلانیت قدم‌های موثری در توسعه برنامه چشم انداز کشور بر داشته که انجام مذاکرات برجام بازارهای هدف بسیاری را برای تولید کنندگان داخلی ایجاد کرد.
شریعتمداری ادامه داد: مذاکرات برجام موجب آرامش اقتصادی شد که امروز با تولید ۸ میلیارد دلار تولید ناخالص داخلی به سمت اجرای اقتصاد مقاومتی در حرکت هستیم.
وی اظهار کرد:‌ در فضای کسب و کار جایگاه کشور از رتبه ۱۵۲ به ۱۱۷ ارتقا یافته که دولت تدبیر و امید طرح فعالیت اقتصادی را فعال و اجرایی کرده است.
معاون اجرایی رییس جمهور بیان کرد: در موضوع برخورد با قاچاق بالغ بر ۱۰ میلیارد دلار از کالاهای قاچاقی در کشور گرفته شده و در واگذاری پروژه‌های دولتی به بخش خصوصی فعالیت‌های خوبی صورت گرفته است.
شریعتمداری ابراز داشت: صنعت پخش نقشی اساسی در اجرای اقتصاد مقاومتی داشته و با واسطه‌گری هوشمند و کاهش هزینه قدم‌های موثری برای تولید ثروت، افزایش بهره‌وری و ایجاد اشتغال برداشته است.
وی تاکید کرد: صنعت پخش یکی از عوامل موثر در توانمندی دولت بوده به طوری که صد در صد تولیدات دارویی کشور به وسیله این صنعت مهم جا به جا می‌شود و من امیدوارم با فعالیت بیشتر در بخش دارویی معیارهای این صنعت به سمت بین المللی شدن برود.
دیناروند ادامه داد: صنعت پخش با سلامت جامعه رابطه مستقیمی داشته و من امیدوارم با استفاده از امکانات فضای مجازی دامنه فعالیت‌های این بخش افزایش یابد.
وی گفت: صنعت پخش باید هیچ ترسی از فضای مجازی نداشته و با ورود به این بخش هزینه‌های خود را در بخش توزیع کالاهای اساسی و دارویی کاهش دهد.

گفتنی است ، سومین کنفرانس صنعت پخش و تاثیر آن در افزایش سطح سلامت جامعه به مدت دو روز (سوم و چهارم مهر) در مرکز همایش های صدا و سیما برپاست، برگزاری نمایشگاهی از محصولات بسته بندی شده از برنامه های جانبی این کنفرانس دو روزه است .

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *