آوریل, 2019 بدون نظر آرشیو سال 1398

در حاشیه اجلاس جهانی صدا پنج پنل وسه گارگاه آموزشی روز دوشنبه ۲ اردیبهشت در مرکز همایشهای صدا و سیما برگزار شد .

در پنل رادیو در عصر شبکه موضوعات وضعیت رادیو اینترنت و پیوند آن با شبکه های اجتماعی و گوشی هوشمند و چند رسانه ای مورد بررسی قرار می گیرد.

صاحب نظران مقالات خود را در این پنل ارائه می کنند آقای جان مگوریا از فرانسه و آقای یوسف زین از لبنان میهمانان خارجی این پنل هستند.

رادیو و آینده پژوهی عنوان یکی دیگر از پنل های ششمین اجلاس جهانی صداست که موضوعاتی مانند محتوی شنیداری با توجه به فن آوری جدید و رادیو و محتوی تولیدی کاربر رادیو صدای داده مبنا از جمله محورهای این پنل است که در آن استادان داخلی و پژوهشگران و آقای ویم مورتگارت به عنوان مهمان خارجی از کشور بلژیک سخنرانی می کند.

رادیو و نوآوری در برنامه سازی یکی دیگر از پنل های ششمین اجلاس جهانی صدا ست که در آن قالبهای رادیو برنامه سازی معنوی و دینی و … مطرح می شوند. میهمان خارجی خانم فالویا وینیا از کشور رومانی در کنار پژوهشگران ایرانی به سخنرانی می پردازد.

یکی دیگر از پنل های این اجلاس جهانی رادیو فرهنگ نام دارد که موضوعات هویت ملی زبان های ملی هنرهای هفتگانه و آموزش را در این پنل ها مطرح می شود. مهمان خارجی خانم هیدا بابازین از کشور مالزی است.
رادیو جامعه و اقتصاد عنوان پنل دیگری است که در آن موضوعات خانواده، سبک زندگی، اقتصاد مقاومتی و محیط زیست مطرح می شود خانم دکتر ایرمکاردپین از آلمان مهمان خارجی این نشست است.
در کنار پنل های مذکور سه کارگاه با عنوان ابزارهای هوشمند رادیوهای محلی که مدرس آن خانم فلاویا وینیا از رومانی که تولید ۳۶۰ درجه در رادیو با تدریس آقای ویم مورتگارت از بلژیک و رادیو ژورنالیسم موبایل که مدرس آن آقای جان مگویر از فرانسه است برگزار خواهد شد.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *