آوریل, 2016 بدون نظر آرشیو سال 1395, اخبار

همایش چهره های ماندگار مدیریت کسب و کار ایران به همت موسسه فرهنگی هنری عصر گفتگوی قلم ، بنیاد چهره های  ماندگار و گروه متخصصین ایران روز یکشنبه ۲۹ فروردین در مرکز همایش های صدا وسیما برگزار شد.

در این همایش موضوعات  کار آفرینی توسعه و اشتغال ، پایه اقتصادی دانش بنیان در تحقق اقتصاد مقاومتی ، ماندگاری در کسب و کار ، استراتژی های رقابت پذیر، طراحی مدل کسب و کار ، مدیریت راهبردی کسب و کار موفق توسط سخنران مطرح شد.

دکتر سید مجید حلاج زاده دبیرکل شورای عالی ایرانیان خارج از کشور ضمن بیان موضوع ایجاد ظرفیت در ایرانیان خارج از کشور و شرایط بهبوددر فضای کار آفرینی افزود: اگر در اقتصاد کشور متصل به دولت ، نفت و یا یارانه  باشیم هیچ راهی پیش نخواهیم برد ، ملتی که به دولت وابسته باشد راهی ندارد چرا که این دولت هست که باید به ملت وابسته باشد.

وی تاکید کرد: تمامی ایرانیان خارج از کشور که بالغ بر ۷ میلیون نفر هستند تمایل دارند  به کشور کمک کنند

حلاج زاده افزود: در حال حاضر در اکثر کشورها بالای ۱۰ هزار نفر ایرانی مقیم داریم که دبیر مقیم ایرانیان خارج از کشور با آنها در ارتباط می باشد  که اگر طرح پیشنهادی در حوزه صنعت و کار آفرینی داشته باشند با آنها تعامل کامل برقرار خواهیم کرد .

وی گفت: چرخ اقتصادی کشور به دست توانمند کارآفرینان و چهره های ماندگار کسب و کار  برای پیشرفت ، توسعه و ارتقا کشور می چرخد.

گفتنی است ، همزمان با برگزاری کنفرانس مدیریت راهبردی کسب و کار، چهره های ماندگار مدیریت کسب و کار ایران معرفی و تقدیر شدند.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *