ژوئن, 2016 بدون نظر آرشیو سال 1395, اخبار

همایش چهره های نام آشنای صنعت معدن و تجارت ایران به همت موسسه فرهنگی هنری آفتاب روز دوشنبه ۱۷ خردادماه در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد.

در این مراسم به تمامی منتخبین گواهی نامه چهره‌های ماندگار صنعت ، معدن و تجارت و مدال چهره های ماندگار ایران به رسم یادبود اعطاء شد.
مهندس نصرالهی  مدیر کل صادرات معاونت فناوری اطلاعات ریاست جمهوری در این همایش ضمن معرفی کریدور خدمات صادرات محصولات دانش‌بنیان گفت : کریدور خدمات صادرات محصولات دانش‌بنیان معاونت علمی در راستای حمایت‌های خود از شرکت‌های دانش‌بنیان از حضور این شرکت‌ها در نمایشگاه‌های بین‌المللی حمایت می‌کند. بر همین اساس، ۷۰ درصد از هزینه‌های غرفه‌سازی و اجاره فضای نمایشگاهی از منابع معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و از طریق کریدور صادرات  به شرکت‌های دارای شرایط پرداخت می‌شود.

وی افزود: کریدور مجموعه‌ای از کارگزاران (شرکت‌های ارایه دهنده خدمات توسعه صادرات) است که با هدف حل مشکلات شرکت‌های دانش‌بنیان در فرآیند صادرات ایجاد شده است و کریدور با شناسایی نیازها و چالش‌های شرکت‌ها، نسبت به رفع این مشکلات از طریق ارایه خدمات اقدام می‌نماید.

شرکت‌های دانش‌بنیان علاقمند در خصوص شرکت در نمایشگاههای ، به میزان ۷۰ درصد از هزینه‌های حمل و نقل تجهیزات نمایشگاهی را بر مبنای دستورالعمل حمایتی مورد حمایت قرار می دهد.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *