مارس, 2016 بدون نظر آرشیو سال 1394, اخبار

مراسم اختتامیه پنجمین دوره جایزه جهانی سازمان دانشی برتر (MAKE) امروز یکشنبه ۱۶ اسفند با حضور وزیر علوم تحقیقات و فناوری در مرکز همایش های سازمان صدا و سیما برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی مرکز همایش های صدا وسیما ، سه سازمان فولاد مبارکه، بانک پاسارگاد و پتروشیمی بندر امام(ره) به عنوان سازمان‌های برتر دانشی ایران انتخاب شدند و به دوره بعدی رقابت در آسیا راه یافته‌اند.

دانشگاه صنعتی شریف به عنوان نماینده رسمی بنیاد جهانی سازمان‌های دانشی برتر (make) سومین دوره ارزیابی سازمان‌های کشور در حوزه خلق ارزش از سرمایه‌های دانشی را به انجام رسانده است.

جایزه جهانی (make) به عنوان معتبرترین ارزیابی مدیریت دانش محوری سازمانی از سال ۱۹۹۸ تاکنون هرساله با حضور مستمر هزاران سازمان و شرکت های بین‌المللی همچون بانک جهانی، سامسونگ، گوگل، اپل، از ۴ قاره و بیش از ۱۰۰ کشور دنیا برگزار می‌شود و مهمترین هدف آن هدایت سازمان های دنیا در مسیر خلق ارزش از دانش است.

هدایت سازمان‌ها به سمت ارزش آفرینی و سرمایه های ندیدنی از جمله معیار اصلی جایزه جهان (make) است و سازمان های مظهر با ارزیابی ۱۵۰ شاخص بین‌المللی از جمله یادگیری سازمانی، آموزش و یادگیری مشتری، انتخاب می شوند.

جایزه جهانی MAKE به عنوان معتبرترین مرجع ارزیابی مدیریت دانش محور سازمانی از سال۱۹۹۸ تاکنون هر ساله با حضور مستمر هزاران سازمان و شرکت بین المللی همچون بانک جهانی، سامسونگ، گوگل، اپل، نوکیا، ال جی، تویوتا، فورد، آی بی ام و توتال از چهار قاره و بیش از ۱۰۰ کشور دنیا برگزار می شود و مهم ترین هدف آن هدایت سازمان های دنیا در مسیر خلق ارزش از دانش است.

این الگو با بیش از ۱۵۰ شاخص معتبر عملیاتی در هشت محور اصلی طراحی شده و حاصل تجمیع تجربیات و تلاش های مدیران، متخصصان و محققان حوزه مدیریت دانش محور سازمانی از سرتاسر دنیاست.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *