همایش منشور رسانه

دسامبر, 2019 بدون نظر آرشیو سال 1398

هشتمین نشست سراسری مدیران رسانه ملی ( افق رسانه ) با حضور رییس و جمعی ازمدیران رسانه ملی و سخنگوی شورای نگهبان در مرکز همایشهای صداو سیما روز سه شنبه ۱۲ آذر برگزار شد .

دکتر علی عسکری رئیس رسانه ملی در هشتمین همایش منشور رسانه ضمن تبیین فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب از همراهی کامل رسانه ملی با دولت در اطلاع رسانی از تغییر قیمت بنزین و راهبردهای صداوسیما در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی‌برای ترغیب مردم به شرکت در انتخابات و حفظ بی‌طرفی تمام بخش‌های رسانه ملی در این رویداد ملی سخن گفت.

وی در این همایش که با عنوان «گام دوم انقلاب و رسانه ملی» برگزار شد، بر ضرورت شناخت ترسیم کننده منشور گام دوم انقلاب تاکید کرد و با ذکر ویژگی‌های رهبر معظم انقلاب، از ایشان به عنوان فردی آشنا به تاریخ  ایران و جهان در ادوار مختلف یاد کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) در مسیر امام راحل(ره) و همگام با ایشان برای تحقق انقلاب اسلامی  و بنیانگذاری جمهوری اسلامی فداکاری کردند و با ادبیاتی راهگشا منشوری ناب،  متنوع و عمیق ارائه نمودند. وی افزود: ایشان ملت ایران را ملتی شایسته تمدن سازی بزرگ دانسته‌اند و بیانیه گام دوم را با اشراف به تحولات منطقه و جهان، برای تحقق این امر نگاشتند.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر سوالی دارید از من بپرسید !