همایش ملی پدافند غیرعامل

نوامبر, 2019 بدون نظر آرشیو سال 1398

همایش ملی پدافند غیرعامل، با حضور رئیس قوه قضاییه ، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، و مسئولان کشوری و لشکری روز سه شنبه ۱۴ مهر در مرکز همایشهای صدا و سیما برگزار شد .

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در این مراسم  گفت: در تاریخ حیات کشورمان جلوه‌هایی از روحیه استکباری را دیده‌ایم. ملت ما در این عصر جدید، در تبعید امام بزرگوار، در شهادت دانش آموزان، در تسخیر لانه جاسوسی و از سال ۴۲، ۵۷ و ۵۸ جلوه حرکت‌های استکباری را بار‌ها دیده است.
رئیس قوه قضاییه تصریح کرد: بنای استکبار آن است که خود بزرگ بینی، خودمحوری و خودخواهی او نگذارد که ملتی روحیه استقلال داشته باشد، روی پای خود بایستد و بخواهد به داشته‌های خود اعتماد کند و با اتکای به خداوند زندگی کند.
وی گفت: این هم در طول تاریخ همواره تهدیدی از ناحیه مستکبران نسبت به مردان بزرگ، زنان آزادیخواه و ملت‌ها بوده است و جلوه‌های آن را ما در کشور خودمان دیده‌ایم.
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی با تاکید بر اینکه این تهدید از ابتدای انقلاب اسلامی وجود داشته است، گفت: تهدید‌های استکبار نسبت به جمهوری اسلامی ایران بیشتر جلوه تهدید نظامی داشته و تهدید سخت بوده است؛ اما امروز ما به گستردگی همه داشته‌هایمان تهدید می‌شویم. این تهدید‌ها شامل عرصه‌های اقتصادی، فرهنگی، زیستی و تهدید‌های مختلفی است که امروز در برای کشور و مردم عزیزمان وجود دارد.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *