همایش ملی جریان نفوذ و نظام سلطه

فوریه, 2017 بدون نظر آرشیو سال 1395, اخبار

اولین همایش ملی نظام سلطه و جریان نفوذ یکشنبه هفدهم بهمن با حضور رئیس قوه قضائیه ، رئیس دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام و جمعی از مسئولین لشگری و کشوری در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد.
آیت‌الله آملی لاریجانی با بیان اینکه برجسته کردن مسأله نفوذ در زمان ما بسیار با اهمیت است، گفت: نسبت به اصل مسأله نفوذ هیچ تردیدی نیست اما متأسفانه عده‌ای باور ندارند و عده‌ای هم خود را به عدم باور می‌زنند.
وی گفت: مسئولان در بحث اصل نفوذ تردیدی ندارند و نظام سلطه و کشورهای غربی در صدد این نفوذ هستند و در جاهایی نفوذ هم واقع شده است.
رئیس قوه قضائیه افزود: اینکه دشمنان انقلاب از طریق نفوذ به دنبال این هستند که انقلاب ما را از رسیدن به اهدافش باز بدارند برای ما روشن است اما هنوز عده ای در بحث نفوذ خود را به عدم باور می زنند و تشکیک می کنند که این موضوع توهم است یا واقعیت.
آیت الله آملی لاریجانی گفت: نظیر این تشکیک را سالها پیش در خصوص شبیخون فرهنگی مطرح می کردند و زمانی که مقام معظم رهبری در خصوص این شبیخون به مسئولان اخطار می دادند و آنها را به شناسایی و مقابله با آن دعوت می کردند عده ای مدعی بودند توهم است و شبیخونی در کار نیست.
رئیس دستگاه قضا افزود: برای ما که از برخی پشت پرده های نفوذ خبر داریم مثل روز روشن است که جریان نفوذ مطرح است و نخستین وظیفه ما باور نفوذ است.
وی در نخستین همایش نظام سلطه و جریان نفوذ افزود: طبیعی است نفوذ مجاری مختلف دارد و در سطوح مختلف مطرح است.
آیت الله آملی لاریجانی گفت: در سطح فرهنگی کسانی که می گویند نفوذ نیست یا تردید می کنند خوب است به مجموعه حرکت هایی که در خود کشور ما صورت گرفته نگاهی کند.
وی تصریح کرد: نفوذ گرچه امروز یکی از اهداف مهمش جمهوری اسلامی است اما انحصارش به جمهوری اسلامی نیست و دلیل اینکه توجه اصلی نفوذ جمهوری اسلامی است این است که یک نظام سیاسی سرپاست.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *