همایش ملی جریان نفوذ و نظام سلطه

فوریه, 2017 بدون نظر آرشیو سال 1395, اخبار

سومین همایش سراسری مدیریت جهادی شامگاه دوشنبه ۱۸ بهمن با حضور جمعی از مسئولان کشوری و لشکری و مدیران برتر کشور در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.
در این همایش از ۳۰ تن از مدیران برتر جهادی در بخش‌های مختلف دولتی، نهادی و خصوص تقدیر به عمل آمد.
آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی در این همایش گفت: در سال ۹۵ گشایش‌های بسیاری در حوزه سیاسی، اجتماعی و به ویژه در پهنای عالم اسلام داشتیم که باعث نورانیت بیش از پیش انقلاب اسلامی شد.
وی با بیان اینکه مدیریت در نگاه صاحب‌نظران این حوزه یعنی بهره‌گیری از نیروها برای رسیدن به نقطه مطلوب، خاطرنشان کرد: مسئله‌ای که مدیریت جهادی را از مدیریت معمولی جدا می‌کند این است که در این نگاه ارتباط با خدا و انگیزه الهی بسیار مهم و شرط اصلی موفقیت مدیریت جهادی است.
آیت‌الله رئیسی با بیان اینکه در صحنه جهاد اگر مدیر جهادی در مقابل خود دشمن را نبیند، جهاد شکل نمی‌گیرد، تصریح کرد: در مدیریت جهادی باید سخن از تولید علم و پیدا کردن راهکار نو برای رسیدن به آرمان‌شهر اسلامی برمبنای معنویت، اخلاق و عقلانیت باشد.
وی ادامه داد: اگر چنین نظامی شکل بگیرد، می‌تواند در عرصه‌های مختلف حرف اول را بزند و مرجعیت علمی پیدا کند و چنین مردمی توانمند هستند که در عرصه‌های مختلف در مواجهه با انواع آسیب‌ها موفق شوند.
آیت‌الله رئیسی ۸ سال دفاع مقدس را از جمله نسخه‌های عملی مدیریت جهادی دانست و خاطرنشان کرد: مدیریت حضرت امام و مقام معظم رهبری الگویی از مدیریت جهادی است که ما امروز پیش روی خود داریم.
وی با بیان اینکه شعار مدیریت جهادی “ما می‌توانیم” است، خاطرنشان کرد: یک مدیر فرهیخته مصمم در عرصه اجتماعی تصورش این است که در مقابل دشمن از توانمندی‌هایی به برکت خداوند برخوردار است.
تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه یک مدیر جهادی در مقابل تمام موانع هیچ کدام را به رسمیت نمی‌شناسد، تصریح کرد: چون او با توکل به خدا و خودباوری می‌تواند در همه عرصه‌ها توفیق پیدا کند و این موانع را کوچک می‌شمارد.
وی در پایان تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی با مدیریت جهادی امکان‌پذیر است، نگاه به بیرون داشتن خطاست و ما باید به جوانان و توانمندی‌های داخلی کشور اعتماد کنیم و عهدشکنی دشمنان به ما می‌گوید که باید به سمت استفاده از ظرفیت‌های داخلی برای گشودن گره‌های کشور پیشر برویم.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر سوالی دارید از من بپرسید !