همایش “فتنه ۸۸؛ ایران و آمریکا، تسلیم یا مقاومت”

دسامبر, 2016 بدون نظر آرشیو سال 1395, اخبار

همایش ملی “فتنه ۸۸؛ ایران و آمریکا، تسلیم یا مقاومت”، به مناسبت روز گرامیداشت نهم دی و حماسه آفرینی ملت حماسه افرین ایران با حضور تنی چند از مسئولان و کارشناسان در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.
سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این همایش گفت: ۹ دی تجلی دست قدرت خدا بر روی زمین بود و نشان‌دهنده این است که اگر ملتی اتکا به خدا کند هیچ قدرتی توانایی رویارویی با آن را ندارد.
وی ادامه داد: ۹ دی یکبار دیگر نشان داد که زور و قدرت ملت الهی ایران از زور همه ابرقدرت‌ها بیشتر است. در این فتنه همه قدرت‌ها پشت سر یک توطئه خطرناک و خیلی پیچیده آمدند اما در مقابل عظمت ملت ایران زمین خوردند.
معاون فرهنگی سپاه پاسداران گفت: برخی تصورات از فتنه ۸۸ این است که این فتنه درگیری دو جناح سیاسی بوده است که البته همین هم به اندازه کافی زشت است. زیرا تلاش برای به دست آوردن قدرت ملی در مقابل قدرت‌های شیطانی زشت است.
نقدی اضافه کرد: این سوال پیش می‌آید که چرا کسانی که رئیس می‌شوند بعدا با نظام درمی‌افتند؟ جواب این است که اینها از همان اول از رحمت خدا دور می‌افتند. کسی که در میدان می‌آید و می‌گوید من بهتر از همه هستم از اول ثابت کرده که آخرش با نظام کارش به کجا می‌رسد.
وی در مورد اینکه مسئله اصلی فتنه ۸۸ چه بوده است، بیان داشت: مسئله اصلی فتنه ۸۸ این بود که باید خاورمیانه جدیدی ایجاد می‌شد که بدون انقلاب اسلامی باشد.
سردار نقدی گفت:‌ امروز هم در اقتصاد باید دست به زانوی خود بگیریم و بلند شویم و توان آن را هم داریم. امکانات کشور قابل احصاء نیست. همه چیز در کشور برای رسیدن به اقتصاد وجود دارد.
گفتنی است؛ این همایش، به بررسی رفتارشناسی آمریکا با مطالعه سیر تاریخی پیروزی انقلاب اسلامی می‌پردازد.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.