آوریل, 2019 بدون نظر آرشیو سال 1398

همایش سراسری رضایت‌مندی مشتری با رویکرد حمایت از کالا و خدمات ملی» با حضور  صاحبان صنایع ، فعالان اقتصادی و اصناف کشور چهارشنبه ۲۸ فروردین‌ماه، در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد  .

این همایش با مشارکت  انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان  » و  در راستای قانون بهبود مستمر محیط کسب کار و توسعه اقتصادی بین تشکل ها و بنگاه های ایران و رعایت حقوق مصرف کنندگان، تولیدات و خدمات ملی ، برگزار شد.

در این همایش محورهای مهمی مانند آشنایی با تکنیک های جهانی تعامل با مشترین و ذینفعان بنگاه های اقتصادی،تولیدی و خدماتی،ارتقا سطح رضایتمندی و رسیدن به وفاداری مشتریان ،راهکارهای افزایش سهم بازار ،آشنایی با متد crm   و… بررسی شد .

در این مراسم به برگزیدگان لوح تقدیر اهدا شد و  این لوح و تقدیرنامه براساس بررسی شاخص‌های ۱۷ گانه کیفیت، مانند رعایت ضوابط تعیین و اعلام قیمت کالا و خدمات برای مصرف کننده، انطباق ضوابط تعیین شده با ضوابط سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان، شفافیت در اعلام و درج کالا و خدمات ارائه شده، ایجاد شبکه ارتباطی مناسب برای مشتریان و دارا بودن نظام مدون، کارآمد و اجرایی واحد رسیدگی به شکایات و نظارت مصرف کنندگان (CRM) به منتخبین تعلق گرفت.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *