فوریه, 2020 بدون نظر آرشیو سال 1398

همایش بین‌المللی «گام دوم انقلاب»  حضور اندیشمندان، صاحب نظران و متفکران حوزه‌های مختلف انقلابی و سیاسی داخلی و صاحب نظران و سفرای کشور‌های حوزه مقاومت روز سه شنبه ۱۵ بهمن در مرکز همایشهای صدا و سیما برگزار شد.

قرار است در این همایش یک روزه نشست‌های مختلف تخصصی با محور‌های علم و پژوهش، معنویت و اخلاق، اقتصاد مقاومتی، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادی، عزت ملی، روابط خارجی و مرزبندی با دشمن و نیز سبک زندگی (منطق و الگوی سلامت) برگزار شود.

این همایش دارای کمیته علمی با حضور اندیشمندان و صاحب نظران است که هدف آن تعیین نقشه راه و تبیین اقداماتی که باید در گام دوم انقلاب صورت گیرد، است.

علی لاریجانی در  این  همایش بین‌المللی «گام دوم انقلاب» تحت عنوان «الگوی نظام انقلابی تمدن‌ساز» که به با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی از دانشگاه امام حسین (ع) و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به خاطر توجه به گام دوم انقلاب تقدیر و تشکر کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که بیانیه گام دوم انقلاب جزو اسناد استثنائی و مهم کشور است، افزود: این بیانیه پس از یک دوره چهل ساله انقلاب تنظیم شده و تجربیات غنی در پشت این مسئله وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه خطاب بیانیه گام دوم انقلاب حاکمیت و مردم است، اما محور اصلی آن جوانان هستند، افزود: در صحبت‌هایی که با مقام معظم رهبری در خصوص این بیانیه داشته ام، می‌دانم ایشان نقطه ثقل را جوانان قرار داده اند.

وی افزود: در حوزه مدنی، بهترین نیرویی که می‌تواند نقش آفرینی کند، جوانان هستند و گام دوم انقلاب می‌خواهد نقش جدیدی را به جوانان بدهد و این جوانان هستند که می‌توانند نقش آفرینی کنند.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *