اکتبر, 2016 بدون نظر آرشیو سال 1395, اخبار

همایش «برجام، نتایج و پیامدها» از سوی سازمان بسیج اساتید کشور و با حضور اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های کشور روز یکشنبه ۹ آبان در مرکز همایشهای صدا و سیما برگزارشد.
سهراب صلاحی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در این همایش گفت :آمریکایی‌ها از ابتدا هویت خود را در تقابل با طرف دیگر تعریف کرده‌اند.
وی با بیان اینکه اشتباه راهبردی دولت باعث شد برجام به خسارت محض تبدیل شود، اضافه کرد: اروپایی‌ها قبل از برجام این موضوع را مطرح کردند که تحریم‌های ایران جواب نداده است اما رفتار دولت یازدهم بود که غیر مستقیم به آمریکایی‌ها گفت کارتان در تحریم درست است.
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور با انتقاد از رفتار دولت در مواجه به منتقدان تصریح کرد: هر انتقادی که در کشور مطرح می‌شود از سوی دولتمردان در جهنم باز می‌شود و عنوان می‌کنند بروید به جهنم؛ قرار بود کلید قفل مشکلات را باز کنند نه کلید جهنم که بچه‌های انقلابی را مرتب به آنجا بفرستند.
صلاحی با بیان اینکه حداقل به ۱۰ دلیل آمریکایی ها قدرت جسارت به خاک ایران اسلامی را ندارند، گفت: کسانی که سبب تحمیل پروژه «خسارت محض» بر کشور شدند توجیهات دیگری بتراشند.
صلاحی ادامه داد: آمریکایی‌ها می‌دانند پادگان رژیم صهیونیستی گروگان ما است و در منطقه پایگاه‌های زیادی دارند و ناوهایشان روی آب است، دولت‌های وابسته به آمریکا در کاخ‌های شیشه‌ای نشسته‌اند و می‌دانند هر خطایی انجام دهند در آن خواهند سوخت.
وی اظهار داشت: آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها می‌دانند اگر کوچکترین خطایی کنند به علت حضور منابع نفت در این منطقه غرب خاموش خواهد شد. مگر ایران قذافی و افغانستان است که با آن وارد جنگ شوند؛ جنگ با ایران یعنی جنگ جهانی دیگر.
وی در خاتمه بیان داشت: نفوذ اسطوره‌‌ای به نام جمهوری اسلامی یک شاخه‌اش در نیجریه است فردی به نام شیخ زکزاکی پس از آشنایی با امام راحل(ره) امروز توانسته ۱۲ میلیون شیعه را در نیجریه تربیت کند، ایران تبدیل به یک قدرت بین المللی شده است.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *