همایش اعطای جایزه ملی تعالی سازمانی

فوریه, 2019 بدون نظر آرشیو سال 1397, اخبار

شانزدهمین همایش ملی تعالی سازمانی با حضور مقامات، مدیران ارشد سازمان‌ها و متخصصان روز دوشنبه ۶ اسفند در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

ابوالفضل کیانی مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی نیز در این همایش گفت:­ بنگاه‌های اقتصادی در شرایط امروز باید شاخص‌های اقتصاد مقاومتی که شاخص‌های بین‌المللی هستند از جمله توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان، ­توسعه بهره‌وری، توسعه کارآفرینی و درون زایی را مورد توجه قرار دهند و از سوی دیگر به تحولات بین المللی از جمله تحولات دیجیتال و تحولات انقلاب چهارم صنعتی در جهان توجه ویژه داشته باشند تا ضمن ایجاد ثروت و اتکای به درون با موج‌های توسعه بین المللی همراه باشند.

در این مراسم همچنین ­از اعتبارنامه سازمان ملی بهره‌وری برای جایزه ملی ارتقای سازمانی رونمایی شد و رونمایی دیگری از ویرایش جدید نظام نامه جایزه ملی صورت گرفت و ضمن معرفی و قدردانی ­از سازمان‌های سرآمد کشور، تجربیات موفق مدیریتی آن‌ها نیز ارائه شد.

گفتنی است؛ ­جایزه ملّی تعالی سازمانی در سال ۱۳۸۲ از سوی وزارت صنایع و معادن وقت در چارچوب برنامه‌های توسعه کشور و با هدف رقابت پذیری، ارتقای بهره وری و توسعه نظام‌های مدیریت در شرکت‌ها و سازمان‌های ایران اسلامی، معرفی و نظام نامه آن را وزیر صنعت ابلاغ کرد.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *