همایش ائتلاف نخبگان علیه تروریسم

فوریه, 2016 بدون نظر آرشیو سال 1394, اخبار

همایش ائتلاف نخبگان علیه تروریسم برای صلح عادلانه با حضور بیش از ۵۰۰ اندیشمند، فعال حقوق بشر، دانشگاهیان، نخبگان و مسئولان عالی رتبه کشوری و لشکری همایش بزرگ ائتلاف نخبگان علیه تروریسم برای صلح عادلانه امروز ۲۰ بهمن در مرکز  همایش های بین المللی صدا و سیما آغاز شد .

در این همایش به واکاوی تفکرات و اندیشه وهابیت و رژیم صهیونیستی پرداخته می‌شود، ۱۰ مرکز علمی فرهنگی و ۳۱ دستگاه مردمی و رسمی با این همایش همکاری می‌کنند و سخنرانان اصلی این همایش دبیر شورای عالی امنیت ملی و ۵ تن از نخبگان این حوزه و مسئولین تشکل‌های مدنی هستند.
تروریسم، فرهنگ و رسانه ، صهیونیزم وهابیت و تروریسم، صلح عادلانه راهکار مقابله با تروریسم، حامیان تروریسم و بازیگران منطقه ای و جهانی و تروریسم و ابزارهای جدید از جمله محورها و موضوعات این همایش عنوان شده است .
تولید دانش و بیان مفهومی و نظری شکل گیری جریان تروریسم، گفتمان سازی مباحث بنیادی و تاریخی تروریسم و مقابله با آن، تبیین و تشریح ضرورت ها و الزامات توجه به مفهوم تروریسم دولتی و نقش رژیم صهیونیستی در گسترش آن، ایجاد هماهنگی و تعامل بین دستگاه‏های فعال و نخبگان و بررسی روش‏های علمی، فرهنگی و عملیاتی مقابله با تروریسم را از مهمترین اهداف برگزاری این همایش است.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *