نشست مدیران رسانه ملی

ژانویه, 2016 بدون نظر آرشیو سال 1394, اخبار

سومین نشست سراسری مدیران رسانه ملی با موضوع “انتخابات” در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.
در این نشست، راهبردهای رسانه ملی برای پوشش مناسب انتخابات اسفند بررسی شد. رئیس رسانه ملی در این جلسه با تبیین سیاست های کلان صدا و سیما در دو انتخابات پیش رو، مشارکت بالای مردم در انتخابات کشورمان را در مقایسه با دیگر کشورها از شاخص های خاص مردم سالاری دینی دانست و افزود: میانگین مشارکت ملت ایران در انتخابات مجلس شورای اسلامی بالای ۶۰ درصد است. محمد سرافراز گفت : این میزان مشارکت مردم رکوردی خوب و مناسب است در حالی که حتی در کشورهای غربی و آمریکا شاهدیم که میزان مشارکت سیاسی کمتر از ۵۰ درصد بوده است.

همچنین معاون خبر صدا و سیما نیز در این نشست گفت: امسال با وجود برخی محدودیت های بودجه ای، رسانه ملی در آزمون هایی مانند اطلاع رسانی و تبیین مذاکرات هسته ای، فاجعه غم بار منا، راهپیمایی عظیم اربعین به مرجع رسانه ای تبدیل و سربلند شد و دو انتخابات پیش رو آخرین آزمون امسال است.
پیمان جبلی افزود: این در شرایطی است که کمبود منابع مالی و پشتیبانی کار را سخت کرد، اما اخلاص و جدیت مدیران و کارکنان رسانه ملی سبب شد تا به ویژه در حوزه خبر عملکرد موفقی داشته باشیم و نظر سنجی ها نیز همین واقعیت را تایید می کند.
در این مراسم  همچنین عبدالملکی رئیس مرکز پژوهش و سنجش افکار صدا و سیما به تبیین نقش رسانه و تاثیر آن بر افکار عمومی در عرصه انتخابات پرداخت.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *