نشست صمیمانه با نویسندگان فیلم و سریال

آگوست, 2017 بدون نظر آرشیو سال 1396

رییس رسانه ملی در نشست صمیمانه با نویسندگان فیلم و سریال عصر روز سه شنبه ۳۱ مرداد ماه که در مرکز همایشهای صداو سیما نقش اصحاب قلم را پبامبرگونه توصیف و بر نقش حساس و هنرمندانه نویسندگان در انتقال بهترین پیام در بافت مجموعه‌های تلویزیونی تاکید کرد.

دکتر علی عسکری رییس سازمان صدا و سیما در این نشست گفت: امروز درگیر یک جنگ فرهنگی هستیم و تلاش دشمن اضمحلال و استحاله فرهنگی کشور بوده که پخش ۲۶۰ شبکه ماهواره‌ای و ۴۵ شبکه فیلم و سریال فارسی بخشی از این تهاجم فرهنگی است.

رییس رسانه ملی نقش اصحاب قلم را پیامبرگونه توصیف کرد و افزود: کار اهل خرد و اندیشه قیمتی است و رسیدن به آمار بیش از ۸۲ درصدی مخاطبان رادیو و تلویزیون ناشی از موفقیت شما بوده است.
دکتر علی عسکری در پاسخ به دغدغه نویسندگان درباره اهمیت حق مالکیت معنوی آثارشان گفت: با راه اندازی نهضت مالکیت معنوی در سازمان صداوسیما آثار نویسندگان به نام آن ها ن به ثبت خواهد رسید تا حقوقشان محفوظ بماند.
وی درخصوص مشکلات معیشتی و دغدغه های مادی نویسندگان هم از تشکیل باشگاه هنرمندان صداوسیما در آینده نزدیک خبرداد و افزود: این باشگاه به محیطی صمیمانه برای هنرمندان و سرمایه های هنری این سازمان تبدیل خواهد شد و حامی آنان خواهد بود.
رییس رسانه ملی  به نوشتن فیملنامه هایی با معرفی قهرمانان ملی در عرصه های مختلف نظیر تولید و نیز اسطوره‌های تاریخ ساز اشاره و تاکید کرد:فیلمنامه ای راجع به شهید حججی به رشته تحریر درآورید.
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *