سپتامبر, 2016 بدون نظر آرشیو سال 1395, اخبار

نشست سراسری مدیران صدا و سیما با حضور رئیس ، معاونین و مدیران رسانه ملی روز چهارشنبه ۷ مهر در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد .
دکتر عسکری رییس سازمان صدا و سیما در این مراسم ضمن تبیین منشور رسانه ملی مبتنی بر راهبردهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کرد: در تولید و مهندسی پیام باید عمق بخشی به برنامه ها، منابع ملی، وحدت و انسجام ملی ، تعمیق ایمان، ارزش های انقلاب ، شناخت مخاطب ، جذابیت و هنرمندانه بودن پیام مد نظر قرار بگیرد و با ایجاد پنجره های جدید ارتباط با مخاطبان ضریب نفوذ کمی رادیو و تلویزیون را ارتقاء دهیم.
رئیس رسانه ملی به ضرورت برنامه سازی بلند مدت برای معرفی اسلام حقیقی اشاره و تصریح کرد: آرایش رسانه ای دشمن ، دین و بنیاد خانواده را هدف گرفته است و رسانه ملی درمقابل این تهاجم فرهنگی باید سبک زندگی ایرانی – اسلامی را بخوبی معرفی کند و در این مسیر از مسجد و مدرسه این دوپایگاه تربیتی و انسان ساز نباید غافل شد.
دکتر عسکری با بیان اینکه نبایدگرفتار سیاه نمایی شویم، نشان دادن کارآمدی و خدمات نظام را از دیگر وظایف صدا و سیمادانست وگفت : اقدامات و خدمات دولت ها در واقع خدمات و کارآمدی نظام اسلامی است ، بنابراین با پوشش اخبار اقدامات و عملکرد دولت و قوای دیگر ضمن نقد منصفانه به مشکلات ، باید فضای امید و نشاط را ترویج کنیم.
رییس سازمان صداوسیما همچنین با اشاره به انتخابات سال آینده گفت: فضای کشور نباید از هم اکنون انتخاباتی شود تا فرصت برای انجام امور و خدمت به مردم دستخوش رقابت های سیاسی نشود.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *