مارس, 2016 بدون نظر آرشیو سال 1394, اخبار

نخستین گردهمایی صنعت تغذیه و سلامت کشور با هدف تجلیل از فعالان این حوزه ، ۱۸ اسفند ماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود.

امیر حسین امینی دبیر نخستین گردهمایی صنعت تغذیه و سلامت کشور، اظهار کرد: با توجه به سیاست های دولت تدبیر و امید مبنی بر اصلاح نظام سلامت کشور و با توجه به اهداف وزارت بهداشت مبنی بر ارتقاء سلامت و بهداشت در جامعه، این گردهمایی با حضور فعالان این حوزه در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار می شود.
دبیر این اجلاس افزود: این مراسم با همکاری نهادها و اتحادیه های مرتبط از جمله سازمان غذا و دارو و با هدف تحقق بخشیدن به شعار سازمان جهانی بهداشت مبنی بر ” ایمنی غذا از مزرعه تا سفره” فرصتی مناسب است تا نقاط قوت ، ضعف و پیشرفت این حوزه مورد بررسی قرار بگیرد.
امیرحسین امینی، برگزاری اولین جشنواره ملی رستوران های محبوب کشور را از برنامه های اصلی این گردهمایی عنوان کرد و افزود: از آنجا که معرفی و شناخت رستوران های نمونه کشوری و بیان علل موفقیت و محبوبیت آن ها میتواند تاثیر به سزایی در رشد و شکوفایی نظام اقتصادی و صنعت گردشگری و توریسم ایجاد نماید، دبیرخانه اجلاس در نظر دارد به بررسی علمی و عملی دیدگاه های نوین در حوزه مدیریت رستوران داری و چگونگی پیاده سازی استاندارهای بین المللی در این صنعت بپردازد.
نخستین گردهمایی فعالان حوزه صنعت تغذیه و سلامت کشور با محوریت معرفی و تجلیل از رستوران های محبوب کشور ۱۸ اسفندماه توسط گروه بین الملل فرازمان با حمایت و همکاری سازمان غذا و دارو در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *