آوریل, 2016 بدون نظر آرشیو سال 1395, اخبار

به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن ، دفتر امور زنان و خانواده مرکزسرمایه انسانی جشن میلاد سرور اسوه بانوان عالم با حضور تمامی بانوان همکار روز جهارشنبه ۱۸ فروردین در مرکز همایش های بین المللی سازمان برگزار شد .

علی اصغر جعفری، رییس مرکز سرمایه انسانی رسانه ملیدر مراسم بزرگداشت روز زن و مقام مادر گفت: در ارائه الگوی زن مسلمان ایرانی مدیون امام خمینی (ره) هستیم.

وی افزود: امروز آنچه اتفاق افتاده با درایت  بنیانگذار انقلاب اسلامی، الگوی زن مسلمان ایرانی به عنوان زن تراز ایرانی معرفی شده و وظیفه شما بانوان رسانه ملی است که این الگو را به خوبی تبیین و معرفی کنید که امروز دنیا تشنه آن است.
وی با اشاره به اینکه دنیای مدرن امروز همان افکار قرون وسطایی را از زن دارد، گفت: انقلاب اسلامی توانست با تفکر و اندیشه خود جهان را دچار شگفتی کند تفکری که ما امروز از آن غفلت می کنیم و به علت تبلیغات منفی غرب، گاه ارزش های خود را فراموش می کنیم.

جعفری افزود: همکاران ما در رسانه ملی باید توجه کنند که امروز در غرب چیزی به عنوان نهاد خانواده مفهوم جدی ندارد و این نهاد در حال فروپاشی است.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت فعلی سازمان صدا و سیما و هجمه هایی که با آن رو به روست، گفت: امروز ظلم بزرگی به رسانه ملی وارد می شود و در خط مقدم جنگ نرم قرار دارد و تلاش بسیار زیادی صورت می گیرد که رسانه ملی را در محاق قرار دهند و از همه ظرفیت های‌شان برای تخریب آن استفاده می کنند.

در این مراسم، علاوه بر تجلیل از مجری و تهیه کننده برنامه “نیمه پنهان ماه” که به گفت‌وگو با همسران شهدا اختصاص داشت، یاد و خاطره دو شهید رسانه ملی را گرامی داشتند و نیز از خانواده شهدای رسانه ملی تجلیل شد.

گفتنی است به ۶۰ نفر اول شرکت کننده در این مراسم جوایز ارزنده ای اهدا شد و به قید قرعه نیز به سایر شرکت کنندگان کمک هزینه سفر به مشهد مقدس تعلق گرفت.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *