ژوئن, 2016 بدون نظر آرشیو سال 1395, اخبار

مراسم تجلیل از تیم ملی والیبال ایران ۲۲ خرداد (شنبه شب ) در مرکز همایشهای صدا و سیما برگزار شد .

در این مراسم ملی پوشان ایران که برای نخستین بار سهمیه المپیک را کسب کردند پاداش خود را از مسئولان ورزش دریافت کردند.

وزیر ورزش، معاونان وزیر ورزش، دبیر کل کمیته ملی المپیک و  رییس فدراسیون  والیبال  و تعداد زیادی از پیشکسوتان پرسپولیس و همین طور برخی بازیگران در مراسم تقدیر از والیبالیست‌ها حضور داشتند.

همچنین وزیر ورزش و جوانان در مراسم جشن تحقق رویایی ۵۲ ساله والیبال گفت: پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران بالاتر از هر رنگی است و تلاش ملی پوشان والیبال ایران نیز برای سرفرازی این پرچم و کشور بوده است. تبریک ویژه برای صعود والیبال به المپیک دارم که بعد از سالها تحقق یافته است و نشاط، شادی و امید را برای جامعه ایرانی همراه داشت.
وی تصریح کرد: امیدوارم در آینده نیز هدف گذاری فدراسیون، مربیان، ورزشکاران و تمامی اعضای خانواده والیبال برای کسب سکو و افتخارات بیشتر در جهان باشد و من از طرف دولت یازدهم قدرانی ویژه از ورزش والیبال ایران می کنم .
تحقق این رویا در سایه برنامه ریزی واقعی و مبتنی بر دانش شکل گرفته است و از توانمندی های به صورت درست در این مسیر استفاده شده است. تشکر ویژه از رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال و دستیارانش دارم که تلاش ارزنده و خردمندانه ای در انتخابی المپیک داشتند.
وزیر ورزش و جوانان گفت: والیبال ایران کار نشدنی را انجام داد، چیزی که برخی مواقع به صورت یک آرزو تلقی می شد. امیدوارم تلاش ارزنده والیبال الگوی برای سایر رشته های ورزشی باشد. مربیان والیبال تنها بار فنی داشتند و سیاسی کاری انجام ندادند و امیدوارم دیگر رشته ورزشی نیز از والیبال الگو بگیرند و رفتار سیاسی نداشته باشند. زیرا سیاست به ورزش لطمه می زند.
وی تاکید کرد: تقدیر از والیبال به دو دلیل است نخست این که این رشته ورزشی سکوت ۵۲ ساله را شکست و المپیکی شد و دوم این که رکورد سهمیه های ایران را در المپیک شکست به ۵۹ سهمیه رساند.
وزیر ورزش و جوانان در پایان صحبت های خود از مجریان و مفسران ورزشی خواست بجای استفاده از واژه «آسمان خراش ها» برای بازیکنان تیم ملی والیبال از واژه «سرو قامتان» استفاده کنند.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *