ژوئن, 2016 بدون نظر آرشیو سال 1395, اخبار

مراسم محفل انس با قرآن جامعه پزشکی با حضور قاریان ممتاز بین المللی جامعه پزشکی و وزیر بهداشت و درمان در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما پنجشنبه ۲۷ خرداد برگزار شد.

وزیر بهداشت و درمان در این مراسم گفت :جامعه پزشکی در همه عرصه ها خوش درخشید از جمله قرآن و افراد ارزشمندی داریم که نه تنها در صوت قرآن بلکه در عمل به آن نیز خوش درخشیده اند.

وی گفت: باعث افتخار من است که در محفلی که تلاوت کلام خداست حضور داشته باشم و با قاریان جامعه پزشکی آشنا شوم.

وی با تشکر از سازمان نظام پزشکی و دکتر زالی برای توجه به ابعاد روحانی پزشکان و جامعه پزشکی افزود: خوشبختانه جامعه پزشکی ما امروز در همه عرصه های علمی و فرهنگی می درخشند و ما خوشحال هستیم که در مباحث قرآنی، پزشکانی داریم که می توانیم به آنها در این عرصه هم افتخار کنیم.

وی همچنین با ابراز تاسف از درگذشت دکتر عباش شفیعی از پیشکسوتان و چهره های ماندگار داروسازی کشور، او را دانشمند برجسته ایرانی در حوزه داروسازی خطاب کرد و گفت: وی شاگردان زیادی را تربیت کرد و توانست با پایه گذاری اولین دانشکده داروسازی ایران، داروسازی را در قالب نوین به سمتی رهنمون کند که بتوانیم امروز بسیاری از داروها را در کشور تولید کنیم و البته کم نیستند در جامعه پزشکی از این گونه افراد که در اقصی نقاط کشور بسیار خالصانه، صادق و با آبرو و حیثیت به مردم خدمت می کنند.

هاشمی در قسمت دیگری از صحبت های خود با اشاره به برکات مبارک ماه رمضان ابراز امیدواری کرد تا زندگی همه افراد در پرتو انوار قرآن باشد و همه از برکات این ماه بهره مند شوند.

در انتهای این مراسم از ۱۰ پزشک قاری قرآن تقدیر بعمل آمد.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.