مارس, 2016 بدون نظر آرشیو سال 1394, اخبار

آیین شصتمین سالگرد تأسیس سازمان اتکا با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و تقدیر از تولیدکنندگان داخلی عصر روز چهارشنبه ١٩ اسفند در مرکز همایشهای صداوسیما برگزار شد.
در این مراسم سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ،سازمان اتکا را مجموعه‌ای با ارزش و اهداف متعالی خواند و با تاکید بر حفظ منافع شرکایی که از زنجیره تامین تا تولید ،همراه
مصرف‌کنندگان هستند گفت: ما انتفاع خودمان را در ضرر دیگران جستجو نمی‌کنیم و معتقدیم زمانی رشد خواهیم کرد و بزرگ خواهیم شد که شرکای ما نیز با ما رشد کنند.

سردار دهقان خدمت ملی را مهمترین ارزش فعالیت سازمان اتکا دانست و گفت: ما به دنبال رقابت با بخش خصوصی در هیچ زمینه‌ای نیستیم بلکه بخش خصوصی را برای تکمیل زنجیره اقتصادی در کنار
خود می‌بینیم تا در بهترین فضای رقابتی قرار بگیریم.وزیر دفاع وفاداری به مصرف‌کنندگان را ارزش مهمی برای این سازمان دانست و افزود: می‌توان فهرست گسترده‌ای را در چارچوب ارزش‌های اقتصادی بیان کرد اما ما به دنبال توسعه قوی در کسب‌وکار در سطح ملی و فراملی هستیم تا همراه با اطمینان و اعتماد امانت‌دار خوبی برای مصرف‌کنندگان باشیم.
وی خدمت به زیردستان را مهمتر از تنوع بخشی به خدمات در این سازمان دانست و تاکید کرد: پاسخ‌گویی به نیاز مخاطبان و رضایت‌مندی آنها برای ما اهمیت به سزایی دارد.

سردار دهقان در پایان با اشاره به امنیت زنجیره غذایی سلامت و باکیفیت را اولویت مهمی دانست که امکان خدمت‌دهی در شرایط پایدار اقتصادی را بیشتر فراهم می‌کند.و این نگاه ما را در فضای داخلی و خارجی حائز برتری خواهد کرد. در این مراسم از شرکتهای تولیدی برتر تقدیر و تمبر یادبود شصتمین سالگرد تاسیس سازمان اتکا رونمایی شد.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *