سیزدهمین همایش جایزه تعالی سازمانی

فوریه, 2016 بدون نظر آرشیو سال 1394, اخبار

سیزدهمین همایش جایزه سازمانی با موضوع چابکی و تاب آوری در شرایط پس از تحریم با معرفی شرکت ها و سازمان های برتر امروز ۴ اسفند در مرکز همایشهای صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز همایشهای صدا و سیما؛ دکتر محمدعلی محمدی مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی در این همایش اظهار داشت: دو راه برای توسعه اقتصادی کشورها وجود دارد، اول به کارگیری منابع بیشتر برای تولید افزونتر که با سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال فراهم می شود؛ دوم افزایش بهره وری یعنی استفاده بهتر از منابع برای انجام فعالیت های با ارزش افزوده بالاتر.

وی افزود: اگر بخواهیم اقتصادی پویا و در عین حال با ثبات و پایدار داشته باشیم، بنگاه های اقتصادی ما باید متعالی تر باشند و با اتکا به انسان توسعه یافته وفناوری پیشرفته به این مهم دست یابند.

وی کسب تعالی را با درک سریع ازتغییرات فضای کسب و کار و استفاده سریع از فرصت ها امکان پذیر دانست و سرعت؛ انعطاف پذیری؛ شایستگی؛ و پاسخگویی را معیارهای چابکی سازمان ها عنوان کرد.

امسال در بخش ساخت و تولید شرکت فولاد خوزستان و شرکت تولیدی صنعتی فراسان و در بخش خدمات، بانک پاسارگاد با قرار گرفتن در بازه امتیازی ۵۵۰ تا ۶۰۰ موفق به کسب تندیس سیمین جایزه تعالی سازمانی شدند.

بنا به این گزارش، شرکت های پتروشیمی پارس؛ ذوب آهن اصفهان؛ هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو)؛ مجتمع فولاد خراسان؛ ساخت بویلر و تجهیزات مپنا در بخش ساخت و تولید و شرکت کارگزاری بیمه سایپا با قرار گرفتن در بازه امتیازی ۴۵۰ تا ۵۰۰ تندیس بلورین سیزدهمین همایش تعالی سازمانی را کسب کردند.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *