سیزدهمین اجلاس فناوری رسانه

ژانویه, 2017 بدون نظر آرشیو سال 1395, اخبار

سیزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه با شعار «همگرایی رسانه‌ای، رسانه‌های ترکیبی» و با حضور کارشناسان داخلی و خارجی سه شنبه ۲۸ دی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما آغاز شد.
مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما از صبح امروز میزبان جمعی از مهندسان و متخصصان رسانه، مدیران رسانه ای کشور و متخصصان خارجی رسانه بود.
نشست های کمیسیون فنی سیزدهمین اجلاس فناوری رسانه، از صبح امروز در پنج محور فنی محتوایی با عناوین، “توسعه زیرساخت های تولید و تامین در فضای همگرایی”، “تغییرات روند رسانه ای در فضای همگرایی”، “آینده بسترهای انتشار زمینی برودکست”، “جایگاه محتوا و مخاطب در فضای مجازی” و “مدیریت دارایی” کار خود را آغاز کردند. در این دوره از اجلاس فناوری رسانه، ۲۲ نشست تخصصی با حضور ۵۷ سخنران برگزار می شود.
پیش از مراسم افتتاحیه سیزدهمین اجلاس فناوری رسانه نیز نمایشگاه دستاوردهای فنی در زمینه رسانه در این مرکز افتتاح شد.
در این دوره از اجلاس علاوه بر مشارکت معاونت‌های رسانه‌ملی و مراکز صداوسیما در استان‌ها، نهاد‌های همسو با رسانه‌ ملی مانند وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شورای عالی فضای مجازی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجلس شورای اسلامی، شورای نگهبان و… نیز مشارکت دارند.
سیزدهمین اجلاس فناوری رسانه، با حضور متخصصان فنی و مدیران رسانه ملی و میهمانان خارجی آن تا روزچهارشنبه ۲۹ دی ادامه خواهد داشت.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *