دسامبر, 2019 بدون نظر آرشیو سال 1398

مراسم اختتامیه سومین جشنواره فیلم ۱۸۰ ثانیه‌ای بانک‌پاسارگاد روز شنبه  ۲۳ آذر ‌ماه، همزمان با آغاز پانزدهمین سال فعالیت این بانک، با حضور مدیرعامل بانک، مدیرعامل خانه سینما، جمعی از هنرمندان و استادان فرهنگ و هنر در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

سومین جشنواره فیلم ۱۸۰ ثانیه‌ای بانک‌پاسارگاد با هدف شناسایی استعدادها در میان جوانان و علاقمندان و همچنین جلب افکار عمومی در چهار محور موضوعی برگزار شد. «مسئولیت‌های اجتماعی با موضوعات تکریم خانواده، حفظ منابع‌طبیعی و محیط‌زیست، اهدای عضو و همدلی و همبستگی ملی در مواجهه با بلایای طبیعی» و «حمایت از تولید ملی در بستر اقتصاد مقاومتی» محورهای این جشنواره بودند. در این جشنواره، یک بخش جنبی با محوریت ایده‌هایی که امکان ساخت نیافته‌اند نیز در نظر گرفته شد.

این جشنواره، در مجموع ۶۵۰ فیلم و ۲۷۰ ایده تولید فیلم به جشنواره ارسال شد که ۲۵۰ فیلم و ۱۷۰ ایده شایسته‌ی حضور در مرحله‌ی داوری این جشنواره شناخته شدند. در نهایت ۶۷ اثر اعم از فیلم و ایده به عنوان راه‌یافتگان به بخش داوری نهایی اعلام شدند.

هیأت داوران این جشنواره را علی‌اکبر امین‌تفرشی، حسن بلخاری، محمود دهقان طزرجانی، غلامرضا نامی، بهرام توکلی، نیما جاویدی و روح‌الله حجازی از هنرمندان، هنرشناسان و کارگردانان مطرح کشور تشکیل داده بودند.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *