می, 2016 بدون نظر آرشیو سال 1395, اخبار

سمینار آشنایی با دستگاه   ICP-OES  به همت شرکت آرمان آترین امروز(سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه) با حضور اساتید دانشگاه ها ، روسا آزمایشگاه ها، پتروشیمی ها ،پالایشگاه ها ، بخش A&D  و داروساز ها در مرکز همایش های سازمان صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز همایش های سازمان صدا و سیما، در این همایش استادان مطرح آلمانی  به معرفی این دستگاه ، ساختارش ، اپلیکیشن ، کاربرد و نحوه چگونگی کار این دستگاه ها به ایراد سخن پرداختند و دستگاه  ICP MAS  که دستگاه جدیدی است را به حضار معرفی کردند.

دکتر موذنی مدیر بخش اپلیکیشن ساپورت  شرکت آرمان آترین در این مراسم گفت: شرکت آرمان آترین نماینده رسمی( analytikjena )  آلمان در ایران است و دستگاهی که  آنالیز ( analytikjena) دارد در زمینه های متفاوتی مثل دستگاه ماکروویب دایتسرین ، المنتار آنالیزر ، دستگاه اندازه گیری توتال کربن و دستگاه  ICP یا  دستگاه جذب اتمی است.

وی با بیان اینکه این دستگاه در زمینه های متفاوتی  مثل  دانشگاه ها ، پالایشگاه ها ، پتروشیمی ها ، باستان شناسی  ، زمین شناسی ، دارو سازی کاربرد دارد افزود: این دستگاه به طور خودکار یک آزمایشگاه محسوب می شود و به خصوص برای آزمایشگاه  بهترین دستگاه بوده و می تواند تمام عناصر جدول تناوبی را در حد بسیار کمی اندازه گیری کند.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *