می, 2016 بدون نظر آرشیو سال 1395, اخبار

رونمایی از محصولات جدید شرکت کویر موتور ( موتورسیکلت و دوچرخه ) با مدیران ارشد شرکت کویر موتور ، اعضای تیم ملی موتور سواری ایران ، نمایندگان فروش لوازم یدکی و تمام دست اندرکاران موتور سیکلت و دوچرخه برند کویر موتور عصر روز چهارشنبه ۵ خردادماه ۱۳۹۵ در تالار خواجه نصیر مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

سلیمی مدیر امور مشتریان شرکت کویر موتور ضمن بیان اینکه هدف این همایش آشنایی بیشتر نمایندگان فروش در سطح کشور با برندهای جدید کاوازاکی کشور ژاپن و KTM کشور اتریش است گفت : بسیار خوشحالیم که این اتفاق جهت معرفی برندهای معتبر توسط کویر موتور رخ داده و این جزء اهداف پیشرو مدارانه شرکت کویر موتور است.

وی ادامه داد: هر صنعت و تولیدی در هر کشور رنگ و بوی نوع تولید کشور را می گیرد ، موتور هم از این بابت مستثنی نبوده و شرکت کویر موتور هم با بیش از یک دهه فعالیت و با توجه به شعار اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل و حمایت از تولید ملی، شرکت کویر موتور توانسته محصولات را در سطح استفاده خانواده ها با درآمد متوسط ارائه کند.

مدیر امور مشتریان کویر موتور گفتند : برای تولید موفق نیاز به تکنولوژی به روز داریم و وقتی برند خوب و خاص را وارد می کنیم عملا” تکنولوژی هم وارد خواهیم کرد و در نهایت قرار است نمایندگان کویر موتور سفیری برای تبلیغات موتور سیکلت و دوچرخه جدید در سراسر ایران برای مشتریان باشند.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *