سپتامبر, 2016 بدون نظر آرشیو سال 1395, اخبار

سازندگان برنامه «رمز موفقیت» دومین جشنواره خود را با تجلیل از چهره‌های موفق و ماندگار در حوزه‌های مختلف با حضور چهره های مطرح عرصه فرهنگ و هنر و کارآفرینی در مرکز همایش‌های صدا وسیما روز جمعه ۲۶ شهریور برگزار کردند.
این برنامه با هدف معرفی افراد موفق و نمایش الگوهای مناسب در زمینه‌های مختلف از جمله اجتماعی، علمی و فرهنگی و … با بیان رموز و راه‌های موفقیت آنها در عرصه‌های مختلف، افرادی که به راستی توانسته‌اند مسیر موفقیت را طی کنند و به اهداف تعریف شده در ذهنشان برسند، به نوعی شعار خواستن، توانستن را به ظهور برسانند، برای ایرانیان و بخصوص جوانان به روی آنتن رفت.پس از آن اتاق فکر این برنامه تلویزیونی در قالب جشنواره‌ای با نام «رمز موفقیت» از مهمانان حاضر شده در این برنامه تجلیل کردند که از جمله آنها می‌توان به زنده یاد جواد لشکری استاد موسیقی، منوچهر والی‌زاده دوبلور پیشکسوت، نصرت‌الله ضرغام، محسن قریب و … اشاره کرد. در حال حاضر و در آستانه تولید سری دوم این برنامه که قرار است از شبکه جهانی جام جم پخش شود، دومین جشنواره «رمز موفقیت» با تجلیل از چهره‌های موفق دیگر در عرصه‌های گوناگون برگزار شد.
در تولید برنامه «رمز موفقیت» از ۲۶۰ نفر از بزرگان و چهره‌های مطرح در عرصه هنر، فرهنگ، اقتصاد و کارآفرینی در برنامه دعوت شده و از ۲۰ نفر از آنها در جشنواره ای قدردانی شد.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر سوالی دارید از من بپرسید !