جشنواره رتبه بندی شرکتهای شستا

فوریه, 2017 بدون نظر آرشیو سال 1395, اخبار

سومین جشنواره رتبه بندی شرکت های تحت پوشش شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ( شستا ) با موضوع اقتصاد مقاومتی با حضور وزیرتعاون کار و رفاه اجتماعی ،رییس سازمان تامین اجتماعی و جمعی از مدیران شرکت های شستا در مرکز همایشهای صدا و سیما روز یکشنبه ۱ اسفند برگزار شد.
ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در این همایش گفت: این وزارتخانه و شرکت های تابعه آن همواره به اجرای سیاست های این نوع اقتصاد پایبند است .
وی با بیان اینکه دانش بنیان کردن فعالیت های اقتصادی در وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی از بخش های اساسی اقتصاد مقاومتی است تاکید کرد : دولت تلاش می کند سرمایه گذاری ها را در بخش هایی انجام دهد که از میزان نابرابری ها بکاهد .
وی همچنین برونگرایی و استفاده از فرصت های جهانی را در دستور کار بخش های اقتصادی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی دانست و از مدیران این شرکت ها خواست برای جذب سرمایه گذاری های خارجی و تولید مشترک تلاش بیشتری کنند .
وی با اشاره به اینکه بازار اروپا اجازه فعالیت به شرکت های ایرانی را نمی دهند بازار موجود در منطقه و همچنین حوزه تمدن ایرانی اسلامی در اسیا و افریقا را برای سرمایه گذاری بسیار مطلوب توصیف کرد .
ربیعی شفافیت در فعالیت های اقتصادی شرکت های شستا را بسیار ضروری دانست و تاکید کرد: همه این شرکت ها باید شرایطی ایجاد کنند که بازنشستگان بتوانند بخوبی فعالیت های اقتصادی انها را رصد کنند.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.