جشنواره رتبه بندی شرکتهای شستا

فوریه, 2017 بدون نظر آرشیو سال 1395, اخبار

سومین جشنواره رتبه بندی شرکت های تحت پوشش شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ( شستا ) با موضوع اقتصاد مقاومتی با حضور وزیرتعاون کار و رفاه اجتماعی ،رییس سازمان تامین اجتماعی و جمعی از مدیران شرکت های شستا در مرکز همایشهای صدا و سیما روز یکشنبه ۱ اسفند برگزار شد.
ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در این همایش گفت: این وزارتخانه و شرکت های تابعه آن همواره به اجرای سیاست های این نوع اقتصاد پایبند است .
وی با بیان اینکه دانش بنیان کردن فعالیت های اقتصادی در وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی از بخش های اساسی اقتصاد مقاومتی است تاکید کرد : دولت تلاش می کند سرمایه گذاری ها را در بخش هایی انجام دهد که از میزان نابرابری ها بکاهد .
وی همچنین برونگرایی و استفاده از فرصت های جهانی را در دستور کار بخش های اقتصادی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی دانست و از مدیران این شرکت ها خواست برای جذب سرمایه گذاری های خارجی و تولید مشترک تلاش بیشتری کنند .
وی با اشاره به اینکه بازار اروپا اجازه فعالیت به شرکت های ایرانی را نمی دهند بازار موجود در منطقه و همچنین حوزه تمدن ایرانی اسلامی در اسیا و افریقا را برای سرمایه گذاری بسیار مطلوب توصیف کرد .
ربیعی شفافیت در فعالیت های اقتصادی شرکت های شستا را بسیار ضروری دانست و تاکید کرد: همه این شرکت ها باید شرایطی ایجاد کنند که بازنشستگان بتوانند بخوبی فعالیت های اقتصادی انها را رصد کنند.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *