جشنواره برترین‌های مساجد کشور

ژانویه, 2017 بدون نظر آرشیو سال 1395, اخبار

جشنواره برترین‌های مساجد کشورمراسم اختتامیه اولین جشنواره برترین‌های مساجدکشور از سوی بسیج مساجد و محلات با همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه، مرکز رسیدگی به امور مساجد، کانون‌هایی فرهنگی و هنری مساجد کشور و … امروز، ششم بهمن ماه، در مرکز همایشهای صدا و سیما برگزار شد.
در این همایش سردار بهشتی، رئیس سازمان بسیج مساجد و محلات نیز به ارائه گزارشی از این جشنواره پرداخت و گفت: این جشنواره با هدف انسجام بخشی نهادهای مرتبط با مسجد از ابتدای سال جاری آغاز به کار کرد و با همکاری سازمان اوقاف، سازمان تبلیغات اسلامی، کانون های فرهنگی هنری مساجد، بسیج و صدا و سیما به انتخاب برترین‌های مساجد اقدام کرد.
وی به انتخاب ۱۸۶ مدیر برتر مساجد کشور اشاره و عنوان کرد: در این راستا انتخاب مدیران برتر مساجد شامل خادم، هیئت امنا، مدیر کانون فرهنگی، امام جماعت و فرمانده پایگاه بسیج برتر در ۵۰۰ شهر و ۳۲ سپاه استانی صورت گرفت.
سردار بهشتی ابراز امیدواری کرد: با برگزاری چنین جشنواره هایی زمینه مشارکت و فعالیت بیش از حد جوانان ایجاد و روح جدیدی به فعالیت های مساجد دمیده شود.
در این مراسم پیام آیت الله نوری همدانی به اولین جشنواره برترین های مساجد کشور در تهران نیز قرائت شد.
همچنین از امام جماعت برتر، مدیران کانون‌های فرهنگی برتر پایگاه‌‌های بسیج برگزیده استان‌های مختلف تقدیر به عمل آمد.
در پایان این مراسم از تمبر اولین جشنواره برترین های مساجد کشور رونمایی شد و از خانواده شهدای مدافع حرم و ۱۸۶ مدیر برتر مساجد تجلیل به عمل آمد.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *