می, 2016 بدون نظر آرشیو سال 1395, اخبار

مراسم اهدا جوایز جشنواره از کارتخوان به آپارتمان به همت شرکت تجارت الکترونیک بانک پارسیان ( پککو ) عصر روز سه شنبه ۴ خرداد ماه ۱۳۹۵ با حضور دارندگان دستگاه کارتخوان بانک پارسیان ، مدیران و پرسنل شرکت پککو به همراه خانواده از سراسر ایران در تالار خواجه نصیر مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما به منظور ارج نهادن به همراهی نمایندگان کارتخوان پارسیان در راستای استفاده هر چه بیشتر از کارتخوان های فروشگاهی و ایجاد تعامل سازنده و پاسخگویی به نیازهای مشتریان از برندگان جشنواره از کارتخوان به آپارتمان تقدیر به عمل آمد.
علیزاده مدیر روابط عمومی شرکت تجارت الکتریک پارسیان ضمن بیان اینکه این جشنواره های ادامه دارد و در دوره های متفاوت برگزار خواهد شد گفت :جشنواره از کارتخوان به آپارتمان در یک دوره سه ماهه از ۱۲/۱۱/۹۴ لغایت ۱۲/۰۲/۹۵ برگزار گردید.
وی ادامه داد : از دارندگان کلیه کارتخوان های شرکت تجارت الکترونیک پارسیان از سراسر ایران که بیشترین امتیاز ( کسب حداقل ۱۰۰۰ امتیاز ) و تراکنش را داشته اند طی مراسم رسمی با حضور ناظران و مدیران ارشد شرکت تجارت الکترونیک پارسیان قرعه کشی صورت گرفت.
علیزاده گفت : این جشنواره مختص دارندگان دستگاه کارتخوان پوز بود که ۱۴ کمک هزینه خرید آپارتمان هر یک به مبلغ ۱،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال برای ۱۴ دارنده دستگاه کارتخوان متصل به حساب بانک پارسیان از سراسر ایران اهدا گردید.
مدیر روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان گفتند : جشنواره های رمضان ، مهر و خرید اینترنتی در آینده برگزار خواهد شد.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر سوالی دارید از من بپرسید !