مارس, 2016 بدون نظر آرشیو سال 1394, اخبار

ششمین جشنواره تجلیل و تکریم کارآفرینان و مدیران اشتغالزای کشور با حضور عباس عراقچی، معاون وزیر امور خارجه، بهروز کمال وندی، سخنگو و معاون امور بین الملل، حقوقی و مجلس سازمان انرژی اتمی کشور، عیسی منصوری، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کار آفرینان برتر کشور، تولید کنندگان و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ۱۳ اسفند در مرکز همایشهای صدا و سیما برگزار شد .

در این جشنواره از خانواده شهدا و از تیم مذاکره کننده هسته ای تجلیل به عمل آمد و با اهدای لوح تقدیر و تندیس ویژه از سوی معاون وزیر امور خارجه از رویکردهای خلاقانه در حوزه کارآفرینی و اشتغالزایی تقدیر شد.
گفتنی است ،در این مراسم از ۵۰ سازمان فعال در این حوزه تقدیر شد که از این تعداد، بانک‌های پاسارگاد، صادرات و سرمایه نیز از شبکه بانکی کشور موفق به دریافت این عنوان شدند.
این جشنواره که از طرف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به‌صورت سالانه برگزار می‌شود، واحد‌های کارآفرین و اشتغالزای کشور توسط هیأت علمی دبیرخانه‌ جشنواره و تعدادی از اساتید رشته‌ کارآفرینی دانشگاه‌های کشور، بر اساس آمار و اطلاعات مربوط به اشتغالزایی مستقیم واحد‌های تولیدی، صنعتی و خدماتی کشور مورد ارزیابی قرار گرفتند.

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.