تجلیل و تکریم از کار آفرینان و مدیران اشتغالزای کشور

مارس, 2017 بدون نظر آرشیو سال 1395, اخبار

هفتمین جشنواره تجلیل و تکریم از کار آفرینان و مدیران اشتغالزای کشور با حضور رییس سازمان انرژی اتمی، معاون امور حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه و جمعی از مدیران و کار افرینان کشور در مرکز همایشهای صداو سیما ۱۹ اسفند برگزار شد.
عباس عراقچی، معاون امور حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه در این مراسم با اشاره به تاثیر برجام در حوزه های مختلف کشور از برجام به عنوان عاملی برای رشد و بلوغ سیاسی کشور یاد کرد و گفت: اجرای برجام در توانست چهره ایران را در جهان تغییر دهد.
عضو تیم مذاکره کننده ایران با گروه ۱+۵ با بیان اینکه قبل از برجام ایران از طرف شورای امنیت به عنوان عاملی برای تهدید علیه صلح و امنیت جهان بود مطرح بود گفت: لغو تحریم ها برنامه هسته ای ایران را از ممنوعه به مشروع تبدیل کرد. وی با بیان اینکه در حال حاضر ایران به عنوان بازیگر خردمند در عرصه بین المللی است گفت: تغییر چهره ایران در جهان باعث شده که نه تنها از برقراری ارتباط با ایران منع نمی شوند بلکه حتی توصیه می شود که در برنامه هسته ای صلح آمیز با ایران نیز همکاری کنند.
همچنین در بخش دیگری از جشنواره از دکتر عراقچی، دکتر کمالوندی و خانواده محترم شهید علی‌محمدی به جهت تلاش‌های شبانه‌روزی و مجاهدانشان در راستان لغو تحریم‌های ظالمانه علیه کشور تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است در این جشنواره که از طرف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به‌صورت سالانه برگزار می‌شود، واحد‌های کارآفرین و اشتغالزای کشور توسط هیأت علمی دبیرخانه‌ی جشنواره و تعدادی از اساتید رشته‌ی کارآفرینی دانشگاه‌های کشور، بر اساس آمار و اطلاعات مربوط به اشتغالزایی مستقیم واحد‌های تولیدی، صنعتی و خدماتی کشور مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *