تجلیل از جانبازان رسانه ملی

می, 2017 بدون نظر آرشیو سال 1396, اخبار

همزمان با روز آزاد‌سازی خرمشهر، مراسم گرامیداشت روز جانباز و تجلیل از جانبازان رسانه ملی با حضور رئیس رسانه ملی روز سه شنبه ۲ خرداد در مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار شد.
در این مراسم که معاونان و مدیران وجمعی از همکاران ایثارگر صداوسیما حضور داشتند، از مقام جانبازان و ایثارگران تجلیل شد.
دکتر علی‌عسکری در این مراسم با یادآوری سوم خرداد، روز آزادسازی خرمشهر و روز جانباز، پدیده انقلاب اسلامی را متاثر از اتکا به اسلام و ائمه‌معصومین(ع) دانست و گفت: انقلاب، بار امانتی را به دوش ما گذاشت که آن را تا مقاومت در مقابل استکبار غرب و شرق به‌عهده گرفتیم و نتیجه این شد که امروز ملت ایران ملتی برتر در جهان اسلام به‌شمار می‌آید.
رئیس سازمان صداوسیما خطاب به ایثارگران رسانه ملی تأکید کرد: شما صدای زنده دفاع مقدس و برکت و افتخار سازمان صداوسیما هستید و با حضور معنوی‌تان فضای سازمان را نورانی می کنید.
دکتر علی‌عسکری افزود: نقش شما در این جنگ فرهنگی بسیار مهم است، چراکه شما آموخته مکتب مقاومت هستید و ایستادگی را در جنگ نرم به فرزندانتان یادآوری خواهید کرد.
در پایان این مراسم، تعدادی از جانبازان نظرات، دیدگاه‌ها و درخواست‌های خود را در موضوعات مختلف سازمانی در حضور رئیس سازمان مطرح کردند. تقدیر از فاطمه حورالسادات شیبانی، فرزند پاسدار شهید وحید شیبانی، اجرای هنری خاطره دفاع مقدس با هنرمندی اصغر نقی‌زاده، بازیگر جانباز و اجرای گروه تواشیح جانبازان از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *