بزرگداشت روز صنعت و معدن

جولای, 2017 بدون نظر آرشیو سال 1396

آئین بزرگداشت روز صنعت و معدن با حضور معاون وزیر صنعت و معدن، استاندار تهران و جمعی از مسئولان و صنعتکران عصر روز دوشنبه ۲۶ تیر در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد.

سید حسین هاشمی  استاندارد تهران در این مراسم  افزود: یک هزار و ۴۰۰ صنف خدماتی در استان تهران داریم که نیمی از آنها بدون مجوز هستند و ما برنامه ساماندهی را آغاز کرده ایم که تا پایان برنامه ششم امیدواریم بخش اعظمی از آنها ساماندهی شود.
وی با بیان اینکه استان تهران پیشانی نظام است و هر اقدامی که در آن انجام شود بعنوان یک الگو در کشور مطرح می شود تصریح کرد: ما ادعا نمی کنیم که همه مشکلات تولیدکنندگان و صنعتگران را حل می کنیم اما همه تلاش خود را برای به حداقل رساندن این مشکلات بکار خواهیم گرفت.
هاشمی گفت: امروز در دنیا هر کشوری که تولید و صنعت توانمندتری داشته باشد، حرف هایی برای گفتن دارد و در همین راستا بود که دولت یازدهم از ابتدای فعالیتش توجه خاصی به حوزه صنعت و احیای واحدهای صنعتی داشت بخصوص این مساله در استان تهران که به نوعی پیشانی نظام محسوب می شود بیشتر قابل درک است.
استاندار تهران گفت: از سال ۹۵ دولت با ایجاد ستادهای تسهیل و رفع موانع تولید و نیز اقتصاد مقاومتی اراده قاطعی برای رفع مشکل واحدهای صنعتی از خود نشان داد و ما هم علاوه بر فعالیت این ستادها در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی تلاش کردیم به وظایف ذاتی خود در حمایت از صنعت و تولید عمل کنیم.
وی همچنین عملکرد دستگاههای استان تهران را که در آخرین ارزیابی های کشوری خوش درخشیدند و اغلب رتبه های برتر را بدست آوردند یاد آور شد و از همراهی همه مدیران قدردانی کرد.

گفتنی است در پایان مراسم  از ۳۴ صنعتگر و معدن کار نمونه و پیشکسوت تقدیر شد.

 

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *