سپتامبر, 2016 بدون نظر آرشیو سال 1395, اخبار

آیین اختتامیه طرح بزرگ قرآنی ۱۴۵۰ با حضور نماینده ولی فقیه در امور حج، قائم مقام سازمان صدا و سیما، مدیر شبکه قرآن و جمعی از مدیران و فعالان قرآنی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.
در این مراسم ، محمدزاده مدیر شبکه قرآن طی سخنانی با اشاره به تقارن اختتامیه طرح ۱۴۵۰ با روز عرفه گفت: عرفه لحظات خوش با خدا بودن است و مردم ما پس از گذراندن طرح قرآنی ۱۴۵۰ در شب عرفه، اختتامیه این برنامه را برگزار می‌کنند.
وی با تقدیر از خانواده‌های شرکت‌کننده در طرح ۱۴۵۰ گفت: از همه خانواده‌هایی که منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ و یادگیری روخوانی و روانخوانی، تجوید و مفاهیم قرآن را از طریق سوره مبارکه حدید به عنوان یک برنامه برای خود تعریف کرده‌اند، تشکر می‌کند.
مدیر شبکه قرآن با بیان اینکه طرح ۱۴۵۰ فضای خوبی در کشور به وجود آورد، گفت: امروز در مراسمی قرار داریم که قرار است در آن از شرکت‌کنندگان طرحی تقدیر شود که در لحظات خوش با خدا بودن با ما همراه بودند.
محمدزاده از برگزاری جشنواره‌های مختلفی در کنار طرح خبر داد و گفت: امسال طرح ۱۴۵۰ علاوه بر یک طرح رسانه‌ای، آموزش‌های مختلفی در زمینه‌های روخوانی و روانخوانی، حفظ، تجوید، قرائت و مفاهیم قرآن کریم داشت و علاوه بر اینها، به جشنواره جمع‌خوانی سوره حدید، عکاسی و خوشنویسی هم در کنار طرح برگزار شد.
وی از مشارکت ۶ میلیون مخاطب در طرح امسال خبر داد و گفت: طرح ۱۴۵۰ در حوزه‌های مختلف حدود بیش از ۶ میلیون مخاطب پیگیر داشت البته مخاطبانش بیش از این عدد هستند و این عدد مخصوص کسانی است که مخاطبان پیگیر طرح بودند.
محمدزاده طرح ۱۴۵۰ را ویژه غنی‌سازی اوقات فراغت خانواده‌ها دانست و گفت: طرح ۱۴۵۰ در دهمین سال برگزاری خود با نیت غنی‌سازی قرآنی اوقات فراغت خانواده‌ها برگزار شد.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *