دسامبر, 2019 بدون نظر آرشیو سال 1398

مراسم اختتامیه سومین جشنواره تلویزیونی مستند با حضور دکتر علی عسکری رئیس رسانه ملی، دکتر مرتضی میرباقری، معاون سیما سلیم غفوری، دبیر جشنواره و مدیر شبکه مستند و دکتر معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و جمع گسترده‌ای از مستندسازان در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد.

در این مراسم، مستند کوتاهی از زنده‌یاد حسین علیمرادی پخش شد و دکتر علی عسکری با قدردانی از خانواده این جهادگر، در پاسخ به خواسته پدر این جوان که خواستار کمک رسانه ملی به تکمیل برنامه‌های پسرش برای مدرسه‌سازی در مناطق محروم سیستان و بلوچستان شد، وعده داد: رسانه ملی به تکمیل طرح‌های این شهید بزرگوار کمک می‌کند و ان‌شاءالله آن‌ها را به پایان می‌رسانیم تا کار بزرگ این شهید جوان و نمونه گام دوم انقلاب ناتمام نماند.

سومین دوره جشنواره مستند سیما که آن برگزار شد، از ۱۵ تیر با پخش مستند‌های پذیرفته‌شده در بخش مسابقه کار خود را در شبکه مستند آغاز کرد و پخش آثار تا ۲۰ شهریور ادامه داشت.

امسال در سومین دوره جشنواره مستند۷۲۰ اثر به دبیرخانه ارسال و ازبین این آثار ۶۷ اثر انتخاب شد که در قالب ۵۰ برنامه تلویزیونی در شبکه مستند به نمایش در آمد. علاوه بر این ما در جشنواره عکس مستند چهار هزار عکس دریافت کردیم که در بین آن‌ها ۱۱ مجموعه شایسته رقابت بودند.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *