می, 2016 بدون نظر آرشیو سال 1395, اخبار

مراسم آغاز فعالیت کارخانه مهر آئین وندا (تولید کننده انواع دوچرخه) عصر روز جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ با حضور رئیس فدراسیون دوچرخه سواری ، نمایندگان شرکت ترینکس (TRINX) چین ، اعضای تیم ملی ، نمایندگان و فروشندگان دوچرخه از سراسر ایران به همراه نمایشگاه جانبی در تالار خواجه نصیر مرکز همایش بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما در این همایش سخنرانان به معرفی شرکت ، محصولات تولیدی و انواع محصولات به َایراد سخن پرداختند.

حمیدین نایب رئیس شرکت وندا ضمن بیان اینکه هدف از این همایش ورزش دوچرخه سواری است گفتند : با توجه به ترافیک و آلودگی هوا در اکثر کلان شهرها و بخصوص تهران استفاده از دوچرخه میتواند مفید باشد.
وی ادامه داد : استفاده از دوچرخه برای عموم مردم بسیار خوب است ،جدای از اینکه یک ورزش است اگر از طریق رسانه ها فرهنگ سازی شود و فرهنگ دوچرخه سواری در جامعه  جا بیفتد به ترافیک و محیط زیست هم کمک می کند.
نایب رئیس شرکت وندا گفتند : ضمن رو نمایی از محصولات برند ترینکس ( TRINX) در این همایش همکاری خود را با شرکت اعلام و در آینده چشم انداز خوبی برای صنعت دوچرخه سازی در کشور فراهم خواهیم نمود .
حمیدین گفت : ترینکس ( TRINX ) محصول مشترک ایران و چین است و در آینده سهم بزرگی از دوچرخه ایران را خواهد گرفت.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *