آگوست, 2019 بدون نظر آرشیو سال 1398

نشست خبری مسابقه تلویزیونی «عصر جدید» عصر روز شنبه ۲۶ مرداد  با حضور عوامل این برنامه از جمله احسان علیخانی، امین حیایی، بشیر حسینی، آریا عظیمی‌ نژاد و ایمان قیاسی در مرکز  همایش های صدا و سیما برگزار شد.

احسان علیخانی تهیه کننده و کارگردان این برنامه در  این نشست عنوان کرد: برنامه فینال عصر جدید دوشنبه شب این هفته از ساعت ۲۱:۱۵ تا ۱ بامداد روی آنتن شبکه سوم خواهد رفت. ۷۲ ساعت سامانه رای دهی به فینالیست ها باز است و فقط مردم می توانند رای دهند. پنجشنبه ۳۱ مردادماه به مدت پنج ساعت برنامه زنده داریم و سامانه رای دهی ساعت ۲۴ بسته و ساعت یک بامداد هم نفر اول اعلام می شود. من تاکنون تجربه اجرای زنده در این حیطه را نداشتم و دل نگرانم ،‌اما می دانم که بچه ها از پس این کار بر می آیند.

گفتنی است ، فینال برنامه «عصر جدید» با رقابت پنج شرکت‌کننده نهایی دوشنبه ۲۸ مردادماه مصادف با ۱۸ ذی‌الحجه همزمان با شب عید غدیر از ساعت ۲۱:۳۰ روانه آنتن شبکه سه سیما می‌شود.

از میان بیش از ۳۰۰ گروه شرکت‌کننده در مسابقه «عصر جدید»، محمد زارع (اکربات باز)، پارسا خائف (خواننده)، سعید فتحی روشن (شعبده باز)، فاطمه عبادی(نقاش) و گروه دختران نینجا (رزمی کار) به فینال «عصر جدید» راه یافتند.

عوامل تولید مسابقه تلویزیونی «عصر جدید» در این نشست خبری  به سئوالات اصحاب رسانه پاسخ گفتند و در ادامه  با حضور در واحد ۱۶۲ روابط عمومی رسانه ملی، ضمن گفت‌وگوی تلفنی،  دیدگاه‌ها مخاطبان را دریافت کردند.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *