تالار همایش خواجه نصیر

تالار خواجه نصیر در دو طبقه ،طبقه مرکزی دارای ۴۹۱ صندلی در ۱۴ ردیف و دو بالکن شرقی وغربی در بالای آن دارای ۱۴۶ صندلی در ۶ ردیف می باشد که از کل تعداد صندلی ها ۴۶۸ صندلی مجهز به گوشی برای شنیدن ترجمه ها و ۱۸۴ صندلی مجهز به میکروفن کنفرانس به منظور استفاده اعضای اصلی در نظر گرفته شده است. ازین تعداد صندلی ها ۱۵ صندلی مخصوص VIP در ردیف اول در نظر گرفته شده است. علاوه براین تعداد حداکثر تا ۹ صندلی امکان قرار گیری در روی سن این تالار را دارد که قابل استفاده برای هیات رئیسه میباشد.

دارای امکان ترجمه همزمان توسط گروه مترجمین تا شش زبان زنده دنیا می باشد .

دارای اینترنت وایرلس و اینترنت کابلی .

نورپردازی بصورت حرفه ای شامل دیمر، رقص نور و لیزر شو

قابلیت پخش منابع تصویری سخنرانان از طریق اتصال لپ تاپ به ویدئو پروژکتور و یا از طریق ال ای دی ۱۸ متر مربعی ،امکان برقراری ارتباط با نودال پخش صداوسیما برای پخش زنده کلیه برنامه ها و دیگر مراکز استانها ارسال و دریافت از خارج کشور .

دارای میز میکسر تصویری، امکان ضبط برنامه ها بصورت Live (زنده)

تحویل منابع ضبط شده بلافاصله بعد از پایان همایش

قابلیت ضبط تصاویر روی سیستم -Hard-DVD-DVcam- Betacam در داخل تالار

ارتباط مستقیم از طریق نودال پخش صداوسیما برای ارسال و دریافت مستقیم برنامه ها

مجهز به پنج دوربین کنترلی ثابت که قابل ارتقاء تا هفت دوربین بصورت پرتابل و پخش انواع فرمت های آنالوگ و دیجیتال می باشد .

امکان ضبط مصاحبه های تلویزیونی و رادیویی با ۲ استودیو رادیویی و یک استودیو تلویزیونی مجهز به امکانات حرفه ای برای ضبط، دوبلاژ و پخش زنده .

قابلیت برقراری سرویس ویدئو کنفرانس .

امور مشتریان : ۰۶-۲۲۰۵۳۶۰۵ ۲۱ ۹۸+

روابط عمومی و امور بین الملل : ۲۲۰۵۳۲۷۴ ۲۱ ۹۸+

کاربر محترم توجه داشته باشید به جهت ارتباطات بهتر کارشناسان ما با شما لطفا تمامی موارد خواسته شده را با دقت و صبر و شکیبایی انجام دهید ، قابل ذکر است ثبت اطلاعات شما به معنی رزرو قطعی نمی باشد ، لذا کارشناسان ما جهت انجام مشاوره و وقت بازدید از مرکز با شما تماس خواهند گرفت .